در سفر 724 خدمات بیش از 700 شرکت مسافربری، برای اکثر شهرهای داخلی و تعدادی از شهرهای خارجی ارائه می‌شود. همسفر، سیر و سفر، میهن نور، عدل، رویال سفر و بسیاری از شرکت‌های مسافربری دیگر با ما طرف قرارداد هستند. لیست کاملی از شرکت های مسافربری معتبر که با سامانه سفر724 همکاری دارند و خدمات خود را از این طریق به مسافران ارائه می دهند، در سامانه سفر724 موجود می باشد.

چرا شرکت های مسافربری خدمات خود را ازسامانه سفر724 ارائه می کنند؟

سفر724 بستر امنی برای شرکت های مسافربری فراهم نموده است تا بتوانند از این طریق خدمات خود را در زمینه فروش بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به مسافران ارائه دهند. شرکت های مسافربری معتبری که همیشه خدمات خود را به صورت حضوری به مشتریان و مسافران ارائه می کردند، سفر724 را به عنوان بستر موفق فروش بلیط اتوبوس یافته اند، و خدمات فروش بلیط اتوبوس را از این طریق به مسافران ارائه می دهند. خوشنامی و اعتبار شرکت های مسافربری، به همراه بستر امن و فنی و کاربردی سامانه سفر724، توانسته مرجع کاملی برای خرید بلیط اتوبوس فراهم سازد.

شرکت‌های مسافربری موجود در سفر 724 از میان بهترین‌ها انتخاب شده‌اند. شما می‌توانید از بین 700 شرکت حمل و نقل مسافربری بلیت‌های مورد نظرتان را جستجو کنید. اگر شرکت مورد نظر شما در سفر 724 موجود نیست، به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت نسبت به اضافه‌کردن خدمات آن شرکت اقدام کنیم.

کدام شرکت های مسافربری برای خرید بلیط اتوبوس و سفر مناسب هستند؟

چنانچه این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت های مسافربری برای خرید بلیط اتوبوس و سفر مناسب هستند، باید اشاره کنیم برای ارائه خدمات شرکت‌ها در سفر 724، تعدادی استانداردها و ضوابط مورد نیاز است که شرکت‌های مسافربری با رعایت این قوانین می‌توانند خدمات خود را در سایت ما ارائه کنند. ما از طریق بازخوردها و فیدبک‌هایی که شما به ما ارسال می‌کنید، شرکت های مسافربری را بررسی می کنیم. بنابراین ارائه نقطه نظرات شما در مورد کیفیت سرویس‌های ارائه شده به ما کمک می‌کند تا با دقت بیشتری به ارزیابی کیفی شرکت‌های مسافربری بپردازیم.

نارضایتی از سفر را چگونه می توان اعلام کرد؟

از بخش شکایات و پیشنهادها. با ورود به این صفحه در فرم مشخص‌شده، می‌توانید دلایل نارضایتی خودتان از خدمات ارائه شده و علت‌های آن را بنویسید. فراموش نکنید این سامانه تنها زیر ساخت‌های لازم جهت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس را فراهم آورده و وابسته به هیچ شرکت مسافربری نیست. کلیه سرویس‌ها و مسیرهای موجود در سایت، قیمت و ساعت حرکت سرویس‌ها توسط مسئولین مربوطه در ‌شرکت‌های مسافربری بر اساس قوانین انجمن‌های صنفی ، تعریف می‌گردد و سفر 724 به صورت آنلاین این سرویس‌ها را جهت خرید در اختیار شما قرار می‌دهد. لذا مشکلات خود در زمینه قیمت، عدم سرویس‌دهی مناسب، برخورد نامناسب پرسنل یا راننده و مسائل مشابه را در مرحله‌ی اول به مدیران شرکت‌های مسافربری اطلاع دهید و در صورت عدم دریافت نتیجه آن را از طریق نمایندگان سازمان حمل و نقل و راهداری مستقر در تمام پایانه‌های سطح کشور پیگیری نمایید. برای اطلاعات بیشتر به بخش حقوق مشتری مراجعه فرمایید.