سفر۷۲۴ با هدف ارائه خدمات خرید و رزرو انلاین بلیط اتوبوس فعالیت خود را با شرکت های مسافربری معتبری در سراسر کشور آغاز کرده است. شرکت های مسافربری معتبری چون سیروسفر، همسفر، میهن نور، عدل و رویال سفر و ... در حال حاضر از اعضای خانواده بزرگ سفر۷۲۴ هستند و مجموعه ای از اتوبوس های به روز ناوگان حمل و نقل کشوری نیز در راستای این همکاری در خدمت کاربران و مسافران سفر۷۲۴ قرار گرفته است.

از آنجایی که همواره حفظ کیفیت در کنار سرعت و سهولت از ارکان اصلی سفر۷۲۴ بوده است، ارائه این خدمات با همکاری شرکت های مسافربری معتبر امکان پذیر شده است. شرکت هایی که با حضور خود در مجموعه سفر۷۲۴ از اولین روزها توانسته اند خدماتشان را در بستری مناسب و همگام با تکنولوژی روز به کاربران خود ارائه دهند.

شرکت های مسافربری که تا کنون به مجموعه سفر۷۲۴ پیوسته و همکاری مداومی تا امروز داشته اند، همواره افزایش میزان فروش بلیط اتوبوس خود را در ارتباط مستقیم با هدایت مجموعه خویش به بستری مناسب و کاربرپسند سامانه سفر۷۲۴ دانسته اند.

خانواده بزرگ سفر۷۲۴ در روزهای اخیر پذیرای عضو جدیدی است که در پی موفقیت های چشمگیر دیگر اعضا، به این مجموعه پیوسته اند، تا علاوه بر همراهی سفر۷۲۴ از بستر خدمات فراهم شده توسط این سامانه بهره مند شوند.

شرکت مسافربری ایران پیما شوش با داشتن سرویس اتوبوس به تهران - اصفهان - قم - کرج - شاهین شهر - شیراز - تبریز به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوسته است. این شرکت مسافربری معتبر با داشتن سابقه ای روشن در زمینه حمل و نقل بین شهری فعالیت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس هایش را از طریق سامانه سفر۷۲۴ به کاربران و مسافران ارائه می دهد تا کاربران بتوانند از محیطی امن و سریع برای تهیه بلیط اتوبوس شان استفاده کنند.

چنانچه قصد خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از شرکت مسافربری ایران پیما شوش به مقصدهای ذکر شده را دارید، لطفا وارد سامانه سفر۷۲۴ شوید و با وارد کردن مبداء و مقصد و استفاده از "فیلتر شرکت مسافربری" از شرکت مسافربری ایران پیما شوش بلیط مورد نظر خود را خریداری نمایید.

سفر۷۲۴ مجموعه ای از بهترین های سیستم حمل و نقل را کنار هم فراهم نموده تا شما کاربران و مسافران بتوانید به آسان ترین و سریع ترین روش بلیط اتوبوس ارزان دلخواه تان را خریداری نمایید.

safar724.com