رئیس اتحادیه شرکت ‌های تعاونی مسافربری کشوری از آغاز پیش ‌فروش بلیت اتوبوس ایام اربعین از مهرماه ‌ماه ۹۶ خبر داد.

بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای و اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری کشور پیش فروش بلیت اتوبوس برای ایام اربعین امسال از مهر ماه 96 آغاز می‌شود.

عامری در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت بلیط اتوبوس در ایام اربعین تغییر می‌کند، افزود: مسلما همین‌گونه خواهد بود،‌ چراکه اتوبوس‌ها یک سر خالی تردد می‌کنند یا زائران را به مرز منتقل کرده و یک سر خالی برمی‌گردند یا این‌که برای جابجایی زائران یک سر خالی به مرز می‌روند که در این صورت باید مشمول افزایش نرخ بلیت شوند.

وی بیان کرد:‌ بر این اساس نرخ بلیط هر چه باشد، در ایام اربعین دو برابر می‌شود.

رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری کشوری تاکید کرد: برای جلوگیری از هرگونه تخلفی نظارت کامل و جامعی بر عملکرد شرکت‌ها داریم و با هرگونه تخلف احتمالی به‌خصوص در قیمت بلیت به شدت برخورد می‌کنیم.

پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس کربلا از طریق سامانه سفر724 شروع شده است و امکان خرید برای شهرهای ترهان، قزوین، سمنان، شیراز، اراک و ... نیز وجود دارد. بقیه شهرها و شرکت های مسافربری جدید متعاقبا اعلام خواهند شد. ولی ما به شما توصیه میکنیم، برای اینکه سرویس مورد نظرتان را بتوانید خریداری کنید، در سامانه پیش ثبت نام خرید بلیط اتوبوس اربعین، ثبت نام کنید تا جزو نفراتی باشید که در جریان آخرین اخبار باز شدن سرویس ها قرار می گیرید. 

جهت پیش خرید اینترنتی بلیط اتوبوس، و اطلاع یافتن از لیست شهرهایی که امکان خرید بلیط اتوبوس اربعین 96 روی لینک زیر کلیلک کنید:

ورود به صفحه پیش فروش بلیط اتوبوس مراسم اربعین ۹۶

چنانچه قصد سفر زیارتی در ایام اربعین به کربلای معلی را دارید، ولی هنوز سرویسی برای شهر مبداء شما فعال نشده و یا ظرفیت سرویس های موجود تکمیل شده است، سامانه پیش ثبت نام خرید بلیط اتوبوس مراسم اربعین به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با ثبت نام و وارد کردن اطلاعات در سامانه پیش ثبت نام خرید بلیط اتوبوس مراسم اربعین 96 اقدام کنید، تا به محض باز شدن سرویس شهرها و یا در صورت ایجاد ظرفیت جدید، توسط سامانه سفر724، از طریق پیامک اطلاع رسانی شوید.  

 ورود به صفحه پیش ثبت نام خرید بلیط اتوبوس اربعین