کمپین "فطر امسال چمدونتو یکساله ببند" سفر۷۲۴ یک سورپرایز ویژه برای تعطیلات عید سعید فطر

کمپین "فطر امسال چمدونتو یکساله ببند" یک کمپین هیجان‌انگیز است که توسط سفر۷۲۴ برای ایام ۱۱ تا ۱۸ خرداد در نظر گرفته شده است. امکان شرکت در این کمپین برای همه افرادی که از امروز، ۱۱ خرداد، به مدت یک هفته، بلیط سفر خود را از سامانه سفر۷۲۴ و برای یکی از تاریخ‌های ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷ و ۱۸ خرداد تهیه می‌کنند، وجود دارد.

نکته قابل توجهی که در خصوص کمپین "فطر امسال چمدونتو یکساله ببند" وجود دارد این است که هر خرید بلیط از سامانه سفر۷۲۴ یک شانس قرعه‌کشی محسوب می‌شود. بنابراین افرادی که بلیط رفت و برگشت خود را از طریق این سامانه خریداری کنند، دو شانس برای شرکت در قرعه‌کشی خواهند داشت.

شرایط شرکت در کمپین "فطر امسال چمدونتو یکساله ببند" سفر۷۲۴

قرعه‌کشی کمپین "فطر امسال چمدونتو یکساله ببند" پس از پایان تعطیلات عید فطر انجام می‌شود. بنابراین لازم است که بلیط خریداری شده خود از سامانه سفر۷۲۴ را تا پایان زمان قرعه‌کشی نگهداری کنید. تاریخ این بلیط باید مربوط به یکی از روزهای ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷ و ۱۸ خرداد باشد.

در این کمپین همه افرادی که از امروز یعنی ۱۱ خرداد به مدت یک هفته برای یکی از تاریخ‌های ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷ و ۱۸ خرداد بلیط تهیه کنند، واجد شرایط شرکت در قرعه‌کشی هستند. نتایج قرعه‌کشی نیز از طریق تلگرام سفر۷۲۴ یا اینستاگرام سفر۷۲۴ اعلام می‌شود.

شرکت در این کمپین بسیار ساده است. کافی است :

۱. روی قسمت ثبت نام در کمپین "فطر امسال چمدونتو یکساله ببند" کلیک کنید.

۲. اطلاعات خود را در بخش‌های تعیین شده وارد کنید.

۳. بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید، تا ثبت نام شما نهایی شود.

به این ترتیب هر شماره بلیطی که در این برگه وارد کنید، به منزله یک شانس شرکت در قرعه‌کشی برای شما خواهد بود.

ثبت نام در قرعه‌کشی

جایزه ویژه کمپین "فطر امسال چمدونتو یکساله ببند"

اما از هر چه بگذریم سخن جایزه خوش‌تر است!

طبیعتا همه ما وقتی در یک کمپین یا مسابقه شرکت می‌کنیم، مشتاقیم که در مورد جایزه آن نیز بدانیم. خیلی وقت‌ها هم جایزه بیش‌تر از خود مسابقه هیجان‌انگیز می‌شود. چون مزه مسابقه به همان جایزه‌‌ای است که قرار است برایمان به یادگار بماند.

جایزه‌ای که ما در سفر۷۲۴ برای برندگان کمپین "فطر امسال چمدونتو یکساله ببند" در نظر گرفته‌ایم، بسته یک‌ساله سفر با اتوبوس است. این جایزه در مجموع به ۴ نفر تعلق می‌گیرد.

شرکت در قرعه کشی‌های دیگر سفر۷۲۴ را فراموش نکنید!

قرعه‌کشی‌های ما فقط محدود به این کمپین نیست. آخر هر ماه قرعه‌کشی بلیط‌های کاغذی و قرعه‌کشی مخصوص اعضای تلگرام سفر۷۲۴ هم انجام می‌شود. به علاوه برخی از مناسبت‌های خاص هم بهانه‌ای می‌شود تا یک مسابقه ویژه برای اعضای اینستاگرام برگزار کنیم.

پس اگر شما هم دوست دارید که یکی از برنده‌های خوش شانس ما باشید، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید و عضو کانال تلگرام سفر۷۲۴ ما شوید تا از اطلاع‌رسانی‌های ما در خصوص مسابقه‌ها باخبر شوید. هر سوال یا نظری که در خصوص کمپین و مسابقه داشته باشید می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۵۳۸۲۶ با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید و یا از طریق چت آنلاین با تیم ما در ارتباط باشید!

ثبت نام در قرعه‌کشی