قرعه کشی کمپین "فطر امسال چمدونتو یکساله ببند" سفر۷۲۴ انجام شد. شما دوستان عزیز می‌توانید اسامی برنده‌های خوش شانس ما را در بالای صفحه مشاهده کنید. مهم‌تر هر چیز هم عرض تبریک فراوان خدمت این دوستان است. "بسته‌ی یکساله‌ی سفر با اتوبوس" مبارک شما عزیزان باشد، امیدواریم در سلامتی‌ها و شادی‌ها از این بسته استفاده کنید!

جریان کمپین چمدونتو یکساله ببند از چه قرار بود؟

کمپین "فطر امسال چمدونتو یکساله ببند" یک کمپین هیجان‌انگیز بود که توسط سفر۷۲۴ برای ایام ۱۱ تا ۱۸ خرداد در نظر گرفته شده بود. امکان شرکت در این کمپین برای همه افرادی که از ۱۱ خرداد، به مدت یک هفته، بلیط سفر خود را از سامانه سفر۷۲۴ و برای یکی از تاریخ‌های ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷ و ۱۸ خرداد تهیه کرده بودند، وجود داشت.

شرکت در قرعه کشی‌های دیگر سفر۷۲۴ را فراموش نکنید!

قرعه‌کشی‌های ما فقط محدود به این کمپین نیست. آخر هر ماه قرعه‌کشی بلیط‌های کاغذی و قرعه‌کشی مخصوص اعضای تلگرام سفر۷۲۴ هم انجام می‌شود. به علاوه برخی از مناسبت‌های خاص هم بهانه‌ای می‌شود تا یک مسابقه ویژه برای اعضای اینستاگرام برگزار کنیم.

پس اگر شما هم دوست دارید که یکی از برنده‌های خوش شانس ما باشید، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید و عضو کانال تلگرام سفر۷۲۴ ما شوید تا از اطلاع‌رسانی‌های ما در خصوص مسابقه‌ها باخبر شوید. هر سوال یا نظری که در خصوص کمپین و مسابقه داشته باشید می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۵۳۸۲۶ با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید و یا از طریق چت آنلاین با تیم ما در ارتباط باشید!