قرعه‌کشی مخصوص بلیط‌های سفر ۷۲۴ یک قرعه‌کشی جالب برای افرادی است که بلیط سفر اتوبوسی خود را از سامانه سفر ۷۲۴ خریداری می‌کنند. این قرعه‌کشی آخر هر ماه برگزار می‌شود و همه افرادی که بلیط سفر خود را از سامانه سفر ۷۲۴ تهیه می‌کنند، می‌توانند در آن شرکت کنند.

بلیط‌های مخصوص سفر۷۲۴ شامل چه بلیط‌هایی هستند؟

اگر بلیط خود را به صورت آنلاین از سامانه سفر۷۲۴ خریداری کرده باشید. هنگام مراجعه به ترمینال با توجه به شماره بلیطی که حین خرید اینترنتی برای شما ارسال شده است. بلیط کاغذی از شرکت مسافربری تحویل می‌گیرید. بنابراین همان شماره بلیطی که برای شما ارسال شده است، کلید شرکت شما در قرعه‌کشی بلیط‌های مخصوص سفر۷۲۴ خواهد بود. 

نکته مهمی که در خصوص بلیط‌های مخصوص سفر ۷۲۴ باید به آن توجه کنید این است که بلیطی که با آن قصد شرکت در قرعه‌کشی را دارید حتما باید از سامانه سفر ۷۲۴ خریداری شده باشند. بنابراین توجه داشته باشید که هنگام گرفتن بلیط سفر خود حتما به سامانه‌ای که از آن بلیط می‌خرید، توجه کنید. 

شرکت در قرعه‌کشی بلیط‌های مخصوص سفر۷۲۴ و اعلام نتایج آن به چه ترتیبی انجام می‌شود؟

قرعه‌کشی بلیط‌های مخصوص سفر۷۲۴ در ۲۶ ام هر ماه برگزار می‌شود. بنابراین تاریخ بلیطی که برای قرعه‌کشی از آن استفاده می‌کنید باید مربوط به ۲۶ ام ماه گذشته تا ۲۶ ام ماه جاری باشد. از طرفی هم لازم است که تا زمان قرعه‌کشی و اعلام نتایج شماره بلیط‌تان را در جایی یادداشت کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. 

اسامی برندگان بلیط‌های سفر۷۲۴ از طریق کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام سفر ۷۲۴ اعلام می‌شود. بنابراین برای مطلع شدن از نتایج قرعه‌کشی لازم است که ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف دنبال کنید.

برای شرکت در قرعه‌کشی بلیط‌های مخصوص سفر ۷۲۴ کافی است :

  • بر روی دکمه ثبت‌نام در قرعه‌کشی بلیط‌های مخصوص سفر۷۲۴ کلیک کنید.
  • اطلاعات و مشخصات خود را در فیلدهای خالی فرم پر کنید.
  • پس از تکمیل تمامی فیلدها، باید بر روی گزینه "ثبت نام" کلیک کنید.

به این ترتیب ثبت‌نام شما در قرعه‌کشی با موفقیت انجام می‌شود.

ثبت‌نام در قرعه‌کشی بلیط‌‌های مخصوص سفر۷۲۴

 

جایزه‌ی ویژه سفر ۷۲۴ برای برندگان قرعه‌کشی 

نصف بیش‌تر جذابیت و هیجان هر قرعه‌کشی یا مسابقه‌ای به جایزه آن است. اصلا مگر می‌شود که در مسابقه‌ای شرکت کرد و بدون جایزه از آن گذشت؟! البته که نه!

ما هم به عنوان جایزه قرعه‌کشی بلیط‌های  سفر ۷۲۴ برای ۲ نفر از برندگان خوش شانس بسته یک ساله سفر با اتوبوس در نظر گرفته‌ایم. این هدیه ناقابل مبارک برندگان خوش شانس ما باشد.

شما برندگان عزیز این بسته یک ساله می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در خصوص استفاده از این بسته به راهنمای استفاده از اعتبار برای برندگان مراجعه کنید. همچنین فراموش نکنید که شماره بلیطی را که برای شرکت در مسابقه از آن استفاده کرده‌اید، تا روز قرعه‌کشی نزد خود نگه دارید.

شرکت در سایر قرعه‌کشی‌ها و کمپین‌های سفر ۷۲۴ را نیز از دست ندهید

قرعه‌کشی سفر ۷۲۴ تنها محدود به قرعه‌کشی بلیط‌های این سامانه نیست. بلکه شما همراهان گرامی می‌توانید شانس خودتان را در قرعه‌کشی اعضای تلگرام که آخر هر ماه برگزار می‌شود نیز امتحان کنید. همچنین شرکت در کمپین‌های ویژه سفر۷۲۴ را نیز که در مناسبت‌های خاص برگزار می‌شود، فراموش نکنید. اطلاع‌رسانی این کمپین‌ها معمولا از طریق اینستاگرام و کانال تلگرام ما انجام می‌گیرد.

هر سوال یا نظری که در خصوص قرعه‌کشی یا کمپین داشته باشید می‌توانید از طریق شماره ۵۳۸۲۶-۰۲۱ با تیم پشتیبانی ما در میان بگذارید یا از طریق چت آنلاین با ما در تماس باشید.