قرعه کشی مخصوص بلیت های سفر۷۲۴

قرعه کشی بلیت های سفر۷۲۴ یک قرعه کشی جالب و ویژه ست که آخر هر ماه برگزار میشه و برای اشخاصی هست که بلیت کاغذی مخصوص سفر۷۲۴ رو دارند. شاید براتون سوال باشه که بلیت های کاغذی مخصوص سفر۷۲۴ شامل کدوم بلیت ها میشن؟ این بلیت ها کاغذی و دارای آرم و لوگوی سفر۷۲۴ هستن. به عبارتی همون بلیت هایی که موقع رفتن به ترمینال با نشون دادن شماره ی بلیت اینترنتی از شرکت مسافربری تحویل می گیرید. عکسشم پایین براتون گذاشتیم که دیگه خیالتون راحت باشه کدوم بلیط ها مد نظر ما هستن!!

قرعه کشی بلیط های کاغذی
نکته ی مهم اینه که شما فقط میتونید با این بلیط ها در این قرعه کشی شرکت کنید. بلیط هایی که آرم سفر۷۲۴ نداشته باشن مورد قبول واقع نمیشن. توصیه ی ما به شما اینه که سعی کنین بلیط هاتون رو از سایت سفر۷۲۴ تهیه بفرمایین و زمانی که تشریف بردین ترمینال تاکید کنین بلیت های کاغذیتون مخصوص سفر۷۲۴ باشه! با آرم و لوگوی مخصوص سفر۷۲۴!

شرایط شرکت در قرعه کشی و اعلام نتایج

میدونین که این قرعه کشی آخر هر ماه برگزار میشه؛ به همین علت بلیطی که خریدین و دستتونه باید مربوط به ماه جاری باشه. اسامی برنده ها هم یک هفته بعد از طریق تلگرام و اینستاگرام سفر۷۲۴ اعلام میشه. لطفا برای مطلع شدن از نتایج صفحه ی سفر۷۲۴ رو در شبکه های اجتماعی مختلف دنبال کنین!

شرکت در قرعه کشی خیلی راحته!

۱. روی قسمت ثبت نام در قرعه کشی کلیک کنین.

۲. بعد قسمت های خالی رو پر کنین لطفا.

۳. در مرحله آخر هم روی گزینه ی "ثبت نام" کلیک میکنین.

در نهایت به راحتی و سادگی ثبت نام شما در این قرعه کشی انجام شد!

ثبت نام در قرعه کشی

جایزه ی ویژه سفر۷۲۴ برای برندگان!

همه ی ما هنگام شرکت در یک قرعه کشی یا مسابقه مشتاقیم که بدونیم جایزه ی اون چیه؟! کلا تمام هیجان این چیزا به جایزه ی اونه دیگه؟ نیست؟! ما هم یک جایزه ی ناقابل برای ۲ نفر که قراره برنده های خوش شانس این قرعه کشی باشن در نظر گرفتیم. "بسته ی یکساله ی سفر با اتوبوس". مبارکشون باشه!
فقط توجه داشته باشین که برای دریافت جایزه حتما باید بلیت کاغذی مخصوص سفر۷۲۴ رو تا روز دریافت جایزه نگهدارین.

در قرعه کشی های دیگر سفر۷۲۴ شرکت کنین!

ماجرا هنوز تموم نشده و شما میتونین شانستون رو در قرعه کشی های دیگر هم امتحان کنین. مثلا قرعه کشی مخصوص اعضای تلگرام که هر ماه برگزار میشه و یا اینستاگرام سفر۷۲۴ که در مناسبت های مختلف قرعه کشی ها و مسابقه های ویژه ای برگزار میشه.

در کل ما همه جوره به فکر شما هستیم و نمیذاریم کسی برنده نشه!! خیالتون راحت! اگر شما هم هر سوال و یا نظری در این مورد داشتید، میتونید با تیم پشتیبانی ما 02153826 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.