چیزی به تعطیلات نوروزی نمانده است...

با نزدیک شدن تعطیلات نوروزی همه ما با چالش عجیبی مواجه می‌شویم... این فکر که تعطیلات نوروزی کجا برویم؟! مثل خوره می‌افتد به جانمان!

گویا هر کس در تلاش است که تمام سعی خود را بکند بیش‌تر از بقیه به او خوش بگذرد... همین هم باعث سردرگمی بیش‌تر می‌شود...

همه هم در تلاشند که تا جای ممکن از تک تک ثانیه‌های تعطیلاتشان استفاده کنند و بیش‌تر از بقیه خوش بگذرانند. اما این که چگونه از مرحله تصمیم‌گیری برای انتخاب مقصد عبور کنیم خودش فرآیند پیچیده‌ای است!

واقعیت اینجاست که خیلی از ما اطلاعات چندانی هم در خصوص جاذبه‌های گردشگری شهرهای مختلف نداریم. همین هم باعث می‌شود که همیشه وقتی قصد سفر داریم به چند مقصد محدود بسنده کنیم. در حالی که اگر جاذبه‌های گردشگری شهرهای مختلف کشورمان را بشناسیم تازه متوجه می‌شویم که چه جاها که نرفته‌ایم...

شاید هم با این پیش‌گردی‌ها به این نتیجه رسیدیم که مرغ همسایه همیشه هم غاز نیست! زیرا ایران ما هم کم جای بکر و دیدنی ندارد... بنابراین لازم نیست حتما مسافرت خارجی داشته باشیم که حسابی خوش بگذرانیم... در ادامه همراه ما باشید تا بیش‌تر در مورد پیش‌گردی‌های سفر۷۲۴ ای با شما صحبت کنیم.

پیش‌گردی نوروز

قضیه پیش‌گردی‌های سفر۷۲۴ چیست؟

طبق اطلاعاتی که از شما عزیزان همراه به دست آورده‌ایم به این نتیجه رسیده‌ایم که خیلی از ماها اصلا با جاذبه‌های گردشگری شهرهای مختلف آشنایی نداریم. اگر هم به یکی از شهرهای پرطرفدار در زمینه گردشگری سفر می‌کنیم، تنها به همان جاهای دیدنی معروفی که اطلاعات آن‌ها در بیش‌تر سایت‌ها موجود است بسنده می‌کنیم. در حالی که برخی از جاذبه‌های بکر در شهرها وجود دارند که شاید کمتر کسی به آن‌ها سر می‌زند...

همه این اطلاعات و چالش‌های ذهنی شما عزیزان باعث شد که ما در تیم محتوای سفر۷۲۴ قبل از نوروز با کمپین پیش‌گردی نوروزی سفر۷۲۴ به شهرهای مختلف سفر کنیم و با جاذبه‌های گردشگری آن‌ها آشنا شویم. امیدواریم اطلاعات ارائه شده در این پیش‌گردی‌ها بتواند در سفر بعدی به شما کمک کند تا مقصد دلخواهتان را با آگاهی انتخاب کنید.

چگونه می‌توانیم پیش‌گردی‌های نوروزی سفر۷۲۴ را دنبال کنیم؟

این روزها باب شده است که همه ما قبل از انجام هر کاری یا قبل از تصمیم برای سفر با جناب گوگل مشورتی می‌کنیم و از داده‌ها و اطلاعت موجود در آن برای تصمیم‌گیری‌های خود استفاده می‌کنیم. اما مسئله اینجاست که این روزها آن‌قدر حجم اطلاعات موجود در این موتورهای جست‌وجو زیاد است که گاهی ما را گیج می‌کند و نمی‌توانیم از بین هزاران اطلاعات ضد نقیضی که پیدا کرده‌ایم، آنچه را که به آن نیاز داشتیم تمییز دهیم. بنابراین ما در تیم تولید محتوای سفر۷۲۴ تصمیم گرفته‌ایم که پیش‌گردی نوروزی خود را از طریق پیج اینستاگرام سفر۷۲۴ انجام دهیم.

زیرا طبق آمار به دست آمده اکثر کاربران از استفاده از این شبکه اجتماعی احساس رضایت دارند و معتقدند که استفاده از این ابزار برای به اشتراک‌گذاری اطلاعات به مراتب ساده‌تر است. بنابراین اگر شما هم عضو این رسانه اجتماعی هستید، به راحتی می‌توانید با دنبال کردن ما در اینستاگرام در پیش‌گردی‌های نوروزی همراهمان باشید.

پیج اینستاگرام سفر۷۲۴

در پیش‌گردی‌های نوروزی سفر۷۲۴ قصد داریم سفری مجازی به ۱۸ شهر زیبا از کشور عزیزمان ایران داشته باشیم و شما را با جاذبه‌های گردشگری و مراکز تفریحی و از همه مهم‌تر فرهنگ و ذائقه مردم این شهرها را برای شما تشریح کنیم. اگر فکر می‌کنید جای شهر مورد علاقه شما در این لیست خالی است، می‌توانید از طریق کامنت یا دایرکت در پیج اینستاگرام آن را با ما در میان بگذارید تا این شهر را نیز در لیست پیش‌گردی‌های نوروزی خود قرار دهیم.