سفر724 به عنوان اولین سامانه فروش اینترنتی بلیط در سال هایی فعالیت خود را شروع کرد که شرکت های مسافربری کاملا با اینترنت و فناوری بیگانه بودند. فروش بلیط به صورت سنتی صورت می گرفت که برای اولین بار اتوماسیون شبکه فروش و پشتیبانی تعاونی مسافربری آذربایجان شروع شد و اکنون با گذشت چندین سال و با اعتماد خریداران و گرایش شرکت های مسافربری به بستر امن سفر724 جهت ارائه خدمات فروش بلیط اتوبوس هایشان، می توان از این سامانه به عنوان کامل ترین و جامع ترین سایت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس نام برد.

سفر724 با پشتوانه کاربران وفادار خود مجموعه‌ای از بهترین مهندسان و کارشناسان شبکه، برنامه‌نویسی، فروش، پشتیبانی و... را گرد هم آورده‌ است تا بستری امن را فراهمکه در آن امکان خرید بلیط اتوبوس چه از طریق اینترنت و چه از طریق تلفن یا اپلیکیشن به ساده‌ترین شکل ممکن برسد.

شرکت های مسافربری معتبر نیز همواره دنبال بستری امن برای ارائه خدماتشان بوده اند تا به مهم اهداف خود که شکوفایی و توسعه هر چه بیشتر و بهتر سیستم حمل و نقل می باشد دست پیدا کنند. سفر724 از روزهای اول فعالیت خود با نمایندگی هایی از شرکت مسافربری رویال سفر ایرانیان که از شرکت های نام اشنای این صنعت می باشد فعالیت داشته است و با گذشت زمان نیز مجموعه های دیگری از این شرکت مسافربری به خانواده بزرگ سفر724 پیوسته اند.

اخیرا با توجه به افزایش میزان فروش شرکت مسافربری رویال سفر ایرانیان از طریق سامانه سفر724 و همچنین تاثیر گذاری سهولت خرید بلیط، بستر امن و پرداخت آسان و قابلیت استرداد وجه و بازگشت وجه پرداختی به حساب بانکی و ویزگی های ممتاز و متمایز دیگر، شرکت رویال سفر ایرانیان را بر آن داشته است تا خدمات کلیه نمایندگی های خود را در سرتاسر کشور از طریق سامانه سفر724 به مسافران و متقاضیان بلیط اتوبوس ارائه کند.

لازم به ذکر است شرکت مسافربری رویال سفر ایرانیان با نگاهی بلندمدت در جهت تحول و ایجاد نوآوری در حمل و نقل جاده ای مسافر با مرکزیت در پایانه بیهقی تهران افتتاح گردید. این شرکت برای ارائه مطلوب ترین سرویس و خدمات برای هم میهنان محترم  از ابتدا تا انتهای سفر اقدام به استفاده از اتوبوس های مدرن و مهمانداران مجرب و آموزش دیده نمود تا اینکه به لطف الهی بتواند سهمی در تحول صنعت مسافربری کشور و خروج آن از حالت سنتی به مدرن داشته باشد. در واقع شرکت رویال سفر ایرانیان با قدم در مسیر دشوار بهبود و تحول صنعت حمل و نقل مسافر بر آن شد با بکارگیری مدرن ترین اتوبوس و مهمانداران آموزش دیده خدمات مطلوب را به هموطنان عزیز ارائه نماید تا سهمی هر چند کوچک در ایجاد این تحول و بهبود داشته باشد و با تجهیز اتوبوس های تحت پوشش به صندلی های بسیار راحت و ابداع اتوبوس وی آی پی( ویژه 24 نفره ) برای اولین بار در ایران آغاز کننده تحولی عظیم در این صنعت شد که هدف آن صرفا آسودگی، آرامش و آسایش مسافرین عزیز است.

سفر724 با افتخار امادگی خود را جهت ارائه سرویس های شرکت مسافربری رویال سفر ایرانیان اعلام کرده و همکاری خود را با خانواده بزرگ رویال سفر ایرانیان اغاز کرده است. چنین همکاری گسترده ای برای اولین بار در صنعت حمل و نقل جاده ای و خدمات الکترونیکی مطرح می باشد.

مسافران اتوبوسی می توانند خدمات و سرویس های جامع رویال سفر را به آسانی در سامانه سفر724 پیدا کرده و بلیط اتوبوس خود را از این شرکت معتبر خریداری کنند. تجربه شیرین خرید موفق و آسان و سفر با اتوبوس های ایمن و رانندگانی مجرب و متعهد می تواند نه تنها در افزایش فروش و میزان رضایت مسافران تاثیر به سزایی داشته باشد، بلکه قدم بزرگی در راستای توسعه سیستم حمل و نقل و بهبود این سیستم بنیادی می باشد.

safar724.com