قرعه‌کشی مهر ماه ۹۸ بلیط‌های کاغذی انجام شد. شما دوستان عزیز می‌توانید اسامی برندگان محترم قرعه‌کشی این ماه را در بالای صفحه مشاهده کنید. مهم‌تر از هر چیزی هم، عرض تبریک فراوان خدمت این دوستان است. "بسته‌ی یکساله‌ی سفر با اتوبوس" مبارک شما عزیزان باشد، امیدواریم در سلامتی‌ها و شادی‌ها از این بسته استفاده کنید!

آقای معین بهرامی و سرکار خانم عذرا عبد‌الکریم صالح، شما برندگان عزیز قرعه‌کشی بلیط‌های کاغذی مهر ماه ما برای استفاده از "بسته‌ی یکساله‌ی سفر با اتوبوس" باید  تصویر بلیط کاغذی، تصویر کارت ملی و شماره تلفن همراه خود را از طریق آیدی تلگرام  safar724_pr@ برای ما ارسال کنید. همکاران ما شما را برای استفاده از این بسته راهنمایی می‌کنند. 

آیا شما در جریان قرعه‌کشی بلیط‌های کاغذی سفر۷۲۴ هستید؟

همراهان عزیز و دائمی سفر۷۲۴ که بلیط‌های خود را از سامانه‌ی ما تهیه می‌کنند، احتمالا در جریان این قرعه‌کشی هستند، با روال آن آشنایی دارند و می‌دانند که قرعه‌کشی به چه ترتیبی انجام می‌شود. اما برای کسانی که به تازگی با ما همراه شدند، توضیح مختصر این قرعه‌کشی این است که از این به بعد با استفاده از شماره‌ی بلیطی که از سفر۷۲۴ تهیه می‌کنند می‌توانند در این قرعه‌کشی شرکت نمایند.

بلیط کاغذی سفر ۷۲۴ را چگونه می‌توان تهیه کرد؟

قرعه کشی بلیط‌های کاغذی سفر ۷۲۴ آخر هر ماه برگزار می‌شود و فقط برای آن دسته از افرادی است که بلیط کاغذی سفر۷۲۴  داشته باشند. این بلیط‌های کاغذی دارای آرم و لوگوی سفر۷۲۴ هستند. شما عزیزان می‌توانید این بلیط‌ها را از ترمینال و با نشان دادن شماره‌ی بلیتی که قبلا به صورت اینترنتی از سایت سفر۷۲۴ تهیه کرده‌اید، از شرکت مسافربری مربوطه تحویل بگیرید. در ادامه نمونه‌ای از این بلیط‌ها را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

بلیط کاغذی

پس اگر طی همین ماه سفری پیش رو دارید و یا داشتید، می‌توانید شماره‌ی بلیط اتوبوس خریداری شده از سفر۷۲۴ رو یادداشت کنید و در قرعه‌کشی بلیت‌های مخصوص سفر۷۲۴  ثبت نام نمایید. به این ترتیب با قرعه‌کشی‌ها و مسابقه‌های دیگر سفر۷۲۴ هم آشنا خواهید شد.

شرکت در قرعه کشی‌های دیگر سفر۷۲۴ را فراموش نکنید!

قرعه‌کشی‌های ما فقط محدود به قرعه‌کشی بلیط‌های کاغذی نیست. در آخر هر ماه قرعه‌کشی مخصوص اعضای تلگرام سفر۷۲۴ هم انجام می‌شود. به علاوه برخی از مناسبت‌های خاص هم بهانه‌ای می‌شود تا یک مسابقه ویژه برای اعضای اینستاگرام برگزار کنیم.

پس اگر شما هم دوست دارید که یکی از برنده‌های خوش شانس ما باشید، کافیست صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید و عضو کانال تلگرام سفر۷۲۴ ما شوید. به این ترتیب می‌توانید از کمپین و مسابقه‌هایی که ما در سفر۷۲۴ برگزار می‌نماییم، اطلاع پیدا کرده و شرکت کنید. هر سوال یا نظری که در خصوص قرعه‌کشی و مسابقه داشته باشید می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۵۳۸۲۶ پیگیر شوید و یا از طریق چت آنلاین با تیم ما ارتباط برقرار کنید!