سفر۷۲۴ به عنوان کامل ترین و جامع ترین سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس با هدف ارائه خدمات شرکت های مسافربری معتبر و ایجاد بستری مناسب جهت همکاری فعالیت خود را شروع کرده است. خانواده بزرگی که شرکت های مسافربری معتبر ایران همچون سیر و سفر، شرکت مسافربری رویال سفر ایرانیان، شرکت مسافربری عدل، شرکت مسافربری پیک صبا و جهانگشت مهر و شرکت های مسافربری نام آشنای دیگری خدمات فروش اینترنتی بلیط اتوبوس را از طریق این سامانه به مسافران و کاربران ارائه می دهند.

داشتن بستری امن و محیطی با گرافیک زیبا و سهولت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از سامانه سفر724،  برگزاری جشنواره ها و جوائز ماهانه و سالانه و همچنین بانک اطلاعات کامل گردشگری در کنار خدمات فروش بلیط از عمده دلایلی بوده است که شرکت های معتبر مسافربری در خصوص همکاری مستمر خود با سامانه سفر724 اعلام کرده اند.

سفر724 با نمایندگی های معتبر سیر و سفر از تعاونی های نام آشنای کشور همکاری مداوم و مستمری طی سالیان قبل داشته است که در حال حاضر نیز خدمات فروش بلیط اتوبوس خود را از طریق بستر امن سفر724 به مسافران ارائه می کنند. با توجه به افزایش میزان فروش و تمایل به گسترش همکاری های دو سویه، نمایندگی های سیر و سفر در سرتاسر کشور به خانواده بزرگ سیر و سفر پیوستند و مسافران به تمام شرکت های مسافربری زیر مجموعه سیر و سفر از طریق سامانه سفر723 دسترسی دارند.

 سیر و سفر با التزام به اهمیت بالای حمل و نقل  به ضرورت توسعه کمی و کیفی آن اهتمام ورزیده و از طریق سرمایه گذاری بیشتر و به کار گیری متدها و تکنولوژی های به روز در جهت دستیابی به سیستمی هماهنگ، سریع، مطمئن و قابل انعطاف در سیستم حمل و نقل تلاش کرده است. شرکت مسافربری سیر و سفر در سال 1369 به عنوان اولین شرکت خصوصی اقدام به برقراری سرویس های ویژه نموده است  كه تاكنون نيز بعنوان يكي از شركتهاي مسافربري مطمئن و مورد اعتماد در كليه پايانه‌هاي تهران فعاليت‌ دارد در سال 1382 وزارت راه و ترابري با توجه به شناختي كه از مديريت و نحوه فعاليت شركت داشته است مسئوليت جابجائي مسافران در شرف فعاليت فرودگاه بين المللي امام خميني (ره) را به شركت ” سير و سفر فرودگاه“ واگذار نمود.

سفر724 با افتخار دست خانواده بزرگ سیروسفر را به گرمی فشرده و پذیرای سرویس های سیر و سفر به شهرهای داخلی و شهرهای خارجی می باشد تا بزرگ ترین شرکت مسافربری کشور بتواند گستره خدمات خود را به هم میهنان و مسافران افزایش دهد.

مسافرانی که قصد خرید بلیط از معتبرترین شرکتهای مسافربری و یا مجموعه شرکت های سیروسفر دارند، می توانند جهت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس سرویس های سیر و سفر از سامانه سفر724 اقدام کنند. مراحل خرید بسیار آسان و پرداخت ایمن و امکان استرداد آنلاین با بازگشت وجه به حساب برای اولین بار در ایران از امتیازات ویژه safar724.com می باشد که کاربران سیر و سفر نیز می توانند با یک خرید آسان و سفر با اتوبوس های به روز و رانندگانی مجرب را به تجربیات سفرهای اتوبوسی خود اضافه کنند.

safar724.com