برای راهنمایی در مورد  خرید بلیط اتوبوس و  سفر زمینی کربلا و ورود به سامانه ی خرید اینترنتی بلیت اربعین 97  از سامانه ی سفر724، لطفا به صفحه اصلی راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس اربعین97 مراجعه کنید.

راهنمای خرید بلیط اتوبوس اینترنتی اربعین۹۷


سفر724 جهت رفاه حال شما، سامانه اطلاع رسانی و پیش ثبت نام بلیط اتوبوس اربعین را راه اندازی کرده است تا:

*چنانچه هنوز سرویسی برای شهر شما باز نشده بود: اطلاعات خود را در سامانه پیش ثبت نام خرید بلیط اتوبوس اربعین وارد کنید، تا به محض باز شدن سرویس ها، از طرف تیم سفر724 اطلاع رسانی شوید. شرکت های مسافربری نیز همزمان با باز شدن سرویس هایشان به لیست مورد نظر اضافه خواهند شد. 

**در صورتی که ظرفیت سرویس مورد نظرتان تکمیل شده بود:  اطلاعات خود را در سامانه پیش ثبت نام خرید لیط اتوبوس اربعین وارد کنید، در صورت ایجاد ظرفیت جدید، توسط سامانه سفر724، از طریق پیامک اطلاع رسانی شوید.  

پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس اربعین نیز در سامانه سفر724 اغاز شده است. لطفا با توجه به محدود بودن سرویس ها، در اسرع وقت نسبت به خرید بلیط اتوبوس اربعین اقدام کنید. 

ورود به صفحه پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس

با ورود به صفحه اصلی پیش ثبت نام خرید بلیط اتوبوس، ابتدا روی لینک شرایط و ضوابط پیش ثبت نام خرید بلیط اتوبوس کلیک کرده و آن را مطالعه نمایید (شماره۱)، پس از مطالعه و پذیرفتن شرایط، تیک "شرایط و ضوابط را مطالعه کرده و قبول دارم" را فعال کنید (شماره ۲). اکنون می توانید دکمه شروع ثبت نام را جهت ورود اطلاعات کلیک نمایید (شماره۳) و وارد مراحل بعدی پیش ثبت نام شوید.

جهت آشنایی با سامانه پیش ثبت نام خرید بلیط اتوبوس لطفا روی اطلاعات بیشتر (*) کلیک کنید. چنانچه روی راهنمای ثبت نام (**) کلیک کنید وارد صفحه راهنمای تصویری و گام به گام آشنایی با مراحل ثبت نام می شوید. 

 

اولین مرحله ورود اطلاعات، مربوط به مشخصات سفر می باشد. ابتدا نام شهری که قصد دارید از آنجا حرکت کنید (شماره ۴) را وارد نمایید. با وارد کردن شهر، مرز خروجی از پیش تعیین شده ای که شما فقط مجاز به خروج از آن مرز زمینی هستید به شما نمایش داده میشود (شماره ۵)، پس نیازی نیست مرز را مشخص کنید. مثلا در این نمونه مرز خروجی از شهر تهران، مرز مهران می باشد.

نوع اتوبوس معمولی و VIP می باشد. که بر اساس سلیقه شخصی می توانید یکی از دو گزینه (شماره ۶) را انتخاب کنید. مسلما هزینه اتوبوس ها متفاوت خواهد بود. تاریخ حرکت و برگشت (شماره ۷) را بر اساس تاریخ مورد نظرتان انتخاب کنید. دقت کنید تاریخ را درست وارد کنید. با کلیک روی گزینه ادامه (شماره ۸) به سراغ مرحله بعدی می رویم. 

اطلاعات خودتان یا شخصی که قصد سفر اربعین دارد را در قسمت نام و نام خانوادگی، کد ملی و جنسیت شخص مورد نظر (شماره ۹) وارد کنید. اگر بیش از یک نفر هستید با کلیک روی گزینه زائر جدید (شماره ۱۰) می توانید همین اطلاعات خواسته شده را برای نفر بعدی وارد کنید. با کلیک روی گزینه ادامه (شماره ۱۱) وارد مرحله بعدی می شوید. 

در قسمت بعدی باید اطلاعات تماس از قبیل نام و نام خانوادگی (شماره ۱۲) و شماره تلفن همراه (شماره ۱۳) فردی را وارد کنید که تمایل دارید با باز شدن سرویس ها و امکان خرید آنلاین بلیط اتوبوس، به این شخص اطلاع داده شود.

با کلیک روی گزینه ادامه (شماره ۱۴) سراغ مرحله بعدی می رویم.

در این قسمت باید اطلاعاتی که وارد کرده اید (شماره ۱۵) را بررسی نمایید. اگر اطلاعات صحیح بودند، روی گزینه تایید و ثبت نام (شماره ۱۶) و اگر نیاز به اصلاح بود، روی گزینه ویرایش (شماره ۱۷) کلیک نمایید. 

پس از تایید اطلاعات، سامانه برای شما کد پیگیری (شماره ۱۷) صادر خواهد کرد. لطفا این کد را یادداشت نمایید. با استفاده از این کد می توانید اطلاعات خود را ویرایش نمایید و خرید نهایی بلیط اتوبوس نیز از طریق این کد امکان پذیر خواهد بود. 

اربعین96

 

safar724.com