برای راهنمایی در مورد خرید بلیط اتوبوس و  سفر زمینی کربلا و ورود به سامانه‌ی خرید اینترنتی بلیت اربعین 98  از سامانه ی سفر۷۲۴، لطفا به صفحه اصلی راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس اربعین 98 مراجعه کنید.

راهنمای خرید بلیط اتوبوس اینترنتی اربعین۹۸


سفر۷۲۴ جهت رفاه حال شما، سامانه اطلاع رسانی و پیش ثبت نام بلیط اتوبوس اربعین را راه اندازی کرده است تا:

*چنانچه هنوز سرویسی برای شهر شما باز نشده بود: اطلاعات خود را در سامانه پیش ثبت نام خرید بلیط اتوبوس اربعین وارد کنید، تا به محض باز شدن سرویس‌ها از طرف تیم سفر۷۲۴ اطلاع رسانی شوید. شرکت‌های مسافربری نیز همزمان با باز شدن سرویس‌هایشان به لیست مورد نظر اضافه خواهند شد. 

**در صورتی که ظرفیت سرویس مورد نظرتان تکمیل شده بود:  اطلاعات خود را در سامانه پیش ثبت نام خرید بلیط اتوبوس اربعین وارد کنید، در صورت ایجاد ظرفیت جدید، توسط سامانه سفر۷۲۴، از طریق پیامک اطلاع رسانی شوید.  

پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس اربعین نیز در سامانه سفر۷۲۴ به زودی آغاز خواهد شد. لطفا با توجه به محدود بودن سرویسها، در اسرع وقت نسبت به خرید بلیط اتوبوس اربعین اقدام نمایید. 

نحوه‌ی پیش ثبت نام خرید بلیط اتوبوس اربعین

با ورود به صفحه اصلی پیش ثبت نام خرید بلیط اتوبوس، ابتدا روی "شرایط و ضوابط" کلیک کرده و آن را مطالعه نمایید، پس از مطالعه و پذیرفتن شرایط، تیک "شرایط و ضوابط را مطالعه کرده و قبول دارم" را فعال کنید. اکنون می‌توانید روی دکمه‌ی ثبت‌نام جهت ورود اطلاعات کلیک نمایید و وارد مراحل بعدی پیش ثبت‌نام شوید.

جهت آشنایی با سامانه پیش ثبت نام خرید بلیط اتوبوس لطفا روی "اطلاعات بیشتر" کلیک کنید. چنانچه روی "راهنمای ثبت نام" کلیک نمایید، وارد صفحه راهنمای تصویری و گام به گام آشنایی با مراحل ثبت نام می‌شوید. 

ثبت نام اربعین 98

اولین مرحله ورود اطلاعات، مربوط به مشخصات سفر می باشد. ابتدا نام شهری که قصد دارید از آنجا حرکت کنید را وارد نمایید. با وارد کردن شهر، مرز خروجی از پیش تعیین شده‌ای که شما فقط مجاز به خروج از آن مرز زمینی هستید به شما نمایش داده می‌شود، پس نیازی نیست مرز را مشخص کنید.

نوع اتوبوس معمولی و VIP می باشد. که بر اساس سلیقه‌ی شخصی می‌توانید یکی از دو گزینه را انتخاب کنید. مسلما هزینه اتوبوس‌ها متفاوت خواهد بود. تاریخ حرکت و برگشت را بر اساس تاریخ مورد نظرتان انتخاب کنید. دقت کنید تاریخ را درست وارد کنید. با کلیک روی گزینه ادامه به سراغ مرحله بعدی می‌رویم. 

ثبت نام اربعین 98

اطلاعات خودتان یا شخصی که قصد سفر اربعین دارد را در قسمت نام و نام خانوادگی، کد ملی و جنسیت شخص مورد نظر وارد کنید. اگر بیش از یک نفر هستید با کلیک روی گزینه زائر جدید (شماره ۱۰) میتوانید همین اطلاعات خواسته شده را برای نفر بعدی وارد کنید. با کلیک روی گزینه ادامه وارد مرحله بعدی می‌شوید. 

ثبت نام اربعین 98

در قسمت بعدی باید اطلاعات تماس از قبیل نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه فردی را وارد کنید که تمایل دارید با باز شدن سرویس‌ها و امکان خرید آنلاین بلیط اتوبوس، به این شخص اطلاع داده شود.

با کلیک روی گزینه ادامه سراغ مرحله بعدی می‌رویم.

ثبت نام اربعین 98

در این قسمت باید اطلاعاتی که وارد کردهاید را بررسی نمایید. اگر اطلاعات صحیح بودند، روی گزینه تایید و ثبت نام و اگر نیاز به اصلاح بود، روی گزینه ویرایشکلیک نمایید. 

ثبت نام اربعین 98

پس از تایید اطلاعات، سامانه برای شما کد پیگیری صادر خواهد کرد. لطفا این کد را یادداشت نمایید. با استفاده از این کد می‌توانید اطلاعات خود را ویرایش نمایید و خرید نهایی بلیط اتوبوس نیز از طریق این کد امکان پذیر خواهد بود. 

ثبت نام اربعین 98

 

safar724.com