در سفر ۷۲۴ راه های خرید و رزرو بلیط اتوبوس را برایتان آسان کرده ایم! فرقی نمی کند با گوشی یا لپ تاپ کار می کنید و یا قصد خرید بلیط از طریق کامپیوترهای خانگی و یا تبلت را دارید. در هر حالتی ما سریع ترین و راحت ترین روش ها را به شما پیشنهاد می کنیم. 
شما می توانید از سه روش یکی را برای خرید بلیط انتخاب کنید.


خرید آنلاین بلیط اتوبوس از طریق سایت:

کافی است safar724.com را در مرورگر گوشی یا کامپیوتر خود تایپ کنید. با توجه به راهنمای سایت و در چهار مرحله بسیار کوتاه و دوستانه، سرویس مورد نظرتان را انتخاب کنید و مبلغ آن را از طریق صفحه درگاه بانک پرداخت نمایید (قابل پرداخت از طریق کارت های بانک های کشور). فراموش نکنید در این روش نیازمند کارت بانکی با رمز دوم هستید. 


خرید تلفنی بلیط اتوبوس:

اگر به اینترنت دسترسی ندارید، باز هم می توانید به سادگی از ما بلیت بخرید. از تلفن همراه یا ثابت خود ۰۲۱۵۳۸۲۶ را  شماره گیری کنید تا کارشناسان ما با شما وارد گفتگو شوند. اطلاعات کامل تمام سرویس ها، مسیرها، نوع اتوبوس، قیمت و امکانات رفاهی، مورد به مورد در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید مناسب ترین سرویس را انتخاب نمایید. ما آماده ایم تا صمیمانه به سوالات شما پاسخ دهیم و هر نقطه مبهمی را برطرف کنیم.


 پس از اینکه تصمیم به خرید سرویس مورد نظرتان گرفتید کارشناس ما دو گزینه را برای پرداخت پیش روی شما قرار می دهد:


۱)    پرداخت از طریق درگاه بانکی تلفنی: 
در این روش توسط همکار ما، شما به درگاه تلفنی بانک انتقال می یابید. شما می توانید به صورت کاملا ایمن مشخصات کارت خود را در درگاه تلفنی بانک وارد نموده و پس از پرداخت مبلغ، منتظر دریافت اس ام اس شماره بلیط باشید. در پایان این فرآیند چنانچه سوال یا مشکلی برایتان پیش آمد می توانید دوباره به کارشناسان ما متصل شوید. به یاد داشته باشید پرداخت مبلغ با تمام کارت های بانک های کشور امکان پذیر است. 


۲)    پرداخت کارت به کارت:
روش خرید کارت به کارت بلیط اتوبوس، قابلیت دیگری است که این امکان را به شما می دهد تا بدون نیاز به رمز دوم، بتوانید با انتقال مبلغ بلیط به شماره کارت اعلام شده توسط کارشناس ما، خریدتان را انجام دهید. پس از واریز مبلغ به شماره کارتی که در اختیارتان قرار داده شده، شماره رسید خود را به ما اعلام کنید تا خریدتان قطعی شود. 


خرید آنلاین بلیط اتوبوس از طریق اپلکیشن موبایل:

اپلیکیشن سفر۷۲۴ به شما این اجازه را می دهد تا در هر لحظه و هر کجا برای سفر خود برنامه ریزی کنید. پس از دانلود و نصب این برنامه بر روی تلفن همراه و یا تبلت، می توانید با استفاده از آن سرویس مورد نظرتان را انتخاب کنید و برای پرداخت مبلغ به درگاه خرید اینترنتی بانک متصل شوید (قابل پرداخت از طریق کارت های بانک های کشور). پرداخت مبلغ بلیط در این روش نیز نیازمند کارت بانکی با رمز دوم است. 

safar724.com