در سفر ۷۲۴ راه های خرید و رزرو بلیط اتوبوس را برایتان آسان کرده ایم! فرقی نمی کند با گوشی یا لپ تاپ کار می کنید و یا قصد خرید بلیط از طریق کامپیوترهای خانگی و یا تبلت را دارید. در هر حالتی ما سریع ترین و راحت ترین روش ها را به شما پیشنهاد می کنیم. 
شما می توانید از سه روش یکی را برای خرید بلیط اتوبوس انتخاب کنید.

۱. خرید آنلاین بلیط اتوبوس از طریق سایت

کافی است safar724.com را در مرورگر گوشی یا کامپیوتر خود تایپ کنید. با توجه به راهنمای سایت و در چهار مرحله بسیار کوتاه و دوستانه، سرویس مورد نظرتان را انتخاب کنید و مبلغ آن را از طریق صفحه درگاه بانک پرداخت نمایید (قابل پرداخت از طریق کارت های بانک های کشور). فراموش نکنید در این روش نیازمند کارت بانکی با رمز دوم هستید. 

۲. پرداخت کارت به کارت

روش خرید کارت به کارت بلیط اتوبوس، قابلیت دیگری است که این امکان را به شما می دهد تا بدون نیاز به رمز دوم، بتوانید با انتقال مبلغ بلیط به شماره کارت اعلام شده توسط کارشناس ما، خریدتان را انجام دهید. پس از واریز مبلغ به شماره کارتی که در اختیارتان قرار داده شده، شماره رسید خود را به ما اعلام کنید تا خریدتان قطعی شود. 

۳. خرید آنلاین بلیط اتوبوس از طریق اپلکیشن موبایل

اپلیکیشن سفر۷۲۴ به شما این اجازه را می دهد تا در هر لحظه و هر کجا برای سفر خود برنامه ریزی کنید. پس از دانلود و نصب این برنامه بر روی تلفن همراه و یا تبلت، می توانید با استفاده از آن سرویس مورد نظرتان را انتخاب کنید و برای پرداخت مبلغ به درگاه خرید اینترنتی بانک متصل شوید (قابل پرداخت از طریق کارت های بانک های کشور). پرداخت مبلغ بلیط در این روش نیز نیازمند کارت بانکی با رمز دوم است. 

safar724.com