اگر شما هم قصد دارید اربعین امسال به کربلا سفر کنید، احتمالا لازم است که تمامی قوانین و ضوابط مربوط به پیش ثبت نام اینترنتی بلیط اتوبوس اربعین را هم بدانید. در ادامه تمامی این شرایط و ضوابط را برای شما گردآوری کرده‌ایم. 

۱. ثبت نام در سامانه اطلاع رسانی بلیط اتوبوس مراسم اربعین به منزله خرید و رزرو بلیط اتوبوس نمی‌باشد. لذا مسافران عزیز لازم لست که بعد از اطلاع رسانی به سایت مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام قطعی اقدام نمایید.

۲. وجود نام شهری در لیست شهرهای مبدا سامانه به منزله ارائه سرویس اتوبوس از آن مبدا نمی‌باشد. بلکه سامانه نزدیکترین شهر به مبدا مورد نظر شما را که دارای سرویس است به شما پیشنهاد خواهد داد.

۳. مسئولیت برگزاری، ساماندهی و اجرای سرویس‌ها برعهده شرکت‌های مسافربری طرف قرارداد است و سفر۷۲۴ فقط سرویس‌های ثبت شده از طرف شرکت‌های مسافربری طرف قرارداد را اطلاع‌رسانی می‌کند و هیچ گونه مسئولیتی در قبال کیفیت و قیمت سرویس‌های ارائه شده ندارد.

۴. سفر ۷۲۴ هیچ مسئولیتی برای اطلاع‌رسانی سرویس‌های اضافه شده توسط شرکت‌های مسافری که طرف قرارداد سفر ۷۲۴ نیستند، ندارد.

۵. بنا به مشکلات پیش‌بینی نشده، احتمال اینکه پیامک اطلاع‌رسانی از سوی سامانه سفر ۷۲۴ به دست شما نرسد، وجود دارد. این مشکلات می‌تواند فنی یا خطای رخ داده شده از سوی نیروی انسانی باشد. لطفا برای پیگیری این موضوع از طریق سایت سفر ۷۲۴ و یا کانال تلگرام ما اقدام کنید. 

۶. حفظ و یادداشت کد پیگیری جهت مراحل بعدی اطلا‌ع‌رسانی الزامی است. کد پیگیری ذکر شده فقط یک بار در مرحله نهایی ثبت‌نام اعلام می‌شود و قابل بازیابی نیست.

۷. چنانچه طی مراحل پیش ثبت نام مشکلی پیش آمد، لطفا مراحل را بار دیگر تکرار کنید، و اگر مجددا قادر به تکمیل مراحل نبودید، با شماره ۵۳۸۲۶ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید تا همکاران ما در قسمت پشتیبانی شما را راهنمایی کنند.

۸. سامانه سفر ۷۲۴ هیچ‌گونه تعهدی در قبال ثبت اطلاعات اشتباه توسط مسافران ندارد.

۹.سامانه سفر ۷۲۴ هیچ‌گونه خدماتی در کشور عراق ندارد و تنها خدمات فروش بلیط اینترنتی تا مرزهای تعیین شده را بر عهده دارد.