۱. ثبت نام در سامانه اطلاع رسانی بلیط اتوبوس مراسم اربعین به منزله خرید و رزرو بلیط اتوبوس نمی باشد. لذا مسافر گرامی بعد از اطلاع رسانی باید با مراجعه به سایت نسبت به ثبت نام قطعی اقدام نمایید.

۲. وجود شهری در لیست مبدا سامانه به منزله ارائه سرویس اتوبوسی از آن مبدا نمی باشد. سامانه نزدیک ترین شهر دارای سرویس را به مبدا شما پیشنهاد خواهد داد.

۳. مسئولیت برگزاری و ساماندهی و اجرای سرویس ها برعهده شرکت های مسافربری طرف قرار داد بوده و سفر724 فقط اطلاع رسانی سرویس های ثبت شده از طرف شرکت های مسافربری طرف قرارداد را انجام می دهد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال کیفیت و قیمت سرویس های ارائه شده ندارد.

۴. سفر724 هیچ گونه مسئولیتی برای اطلاع رسانی سرویس های باز شده توسط شرکتهای مسافری که طرف قرارداد سفر724 نیستند، ندارد.

۵. بنا به مشکلات پیش بینی نشده، احتمال اینکه پیامک اطلاع رسانی از سوی سامانه سفر724 به دست شما نرسد، وجود دارد. این مشکلات می تواند فنی یا خطای نیروی انسانی باشد. لطفا از طریق سایت سفر724 و یا کانال تلگرام نیز پیگیر این موضوع باشید.

۶. حفظ و یادداشت کد پیگیری جهت مراحل بعدی اطلاع رسانی الزامی می باشد. کد پیگیری ذکر شده فقط یکبار در مرحله نهایی ثبت نام اعلام شده و قابل بازیابی نمی باشد.

۷. چنانچه طی مراحل پیش ثبت نام مشکلی پیش آمد، لطفا مراحل را بار دیگر تکرار کنید، و اگر مجددا قادر به تکمیل مراحل نبودید، با شماره 02153826 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در قسمت پشتیبانی شما را راهنمایی کنند.

۸.سامانه سفر724 هیچ گونه تعهدی در قبال ثبت اشتباه اطلاعات توسط مسافران را ندارد.

۹.سامانه سفر724 هیچ گونه خدماتی در کشور عراق ندارد و تنها خدمات فروش بلیط اینترنتی تا مرزهای تعیین شده را بر عهده دارد.