سالانه بالغ بر ۳۰ میلیون زائر به مشهد مقدس سفر کرده و به زیات ثامن‌الحجج، حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا (ع) می‌آیند. زائران و مسافران منتظر زمان خاصی نیستند و هر فصلی از سال که فرصتی داشته باشند به مشهد مقدس سفر میکنند، اما در ایام برگزاری مراسم عزاداری سالار شهیدان، میلاد و وفات امام رضا (ع)، شهر مشهد شلوغ ‌ترین ایام سال را تجربه می‌کند.

برنامه ریزی برای سفر، در چنین ایامی از سال که نمی توان به راحتی و ساده از کنار این سفر معنوی گذشت، یکی از واجبات سفر به مشهد است. بلیط تان را که بخرید، قدم اول و بزرگ ترین قدم سفر را برداشته اید. اگر برای اولین بار است که به مشهد سفر می کنید یا بار چندم، اگر تنها سفر میکنید یا به صورت دسته جمعی، با خرید انلاین بلیط اتوبوس مشهد از سامانه سفر724 دغدغه پیدا نکردن بلیط اتوبوس در روزهای پایانی و گرفتاری در ازدحام پایانه ها و شرکت های مسافربری را نخواهید داشت. از هر شهری که عازم مشهد مقدس هستید، می توانید به مقصد مشهد بلیط اتوبوس تان را تهیه کنید. علاوه بر این، انتخاب شرکت مسافربری، نوع اتوبوس و حتی صندلی نیز به عهده خود شماست. راحت تر از همیشه می توانید خودتان را برای داشتن حس و حال معنوی، به بارگاه مطهر امام رضا (ع) برسانید.

زائران و مسافران مشهد مقدس در ایام 28 صفر و ایام عزاداری شهادت امام رضا، علاوه بر خرید آنلاین بلیط اتوبوس مسیر رفت، می توانند بلیط اتوبوس مسیر برگشت از مشهد را نیز از طریق همین سامانه خریداری کنند. هنگام خرید بلیط اتوبوس ارزان مشهد، از تخفیف هایی که برای مسافران و کاربران سامانه safar724.com در نظر گرفته شده، حتما بهره مند شوید.

زائرانی که امکان خرید اینترنتی بلیط اتوبوس مشهد را ندارند، می توانند از خدمات خرید تلفنی بلیط اتوبوس ویژه ایام 28 صفر سامانه سفر724 استفاده کنند. کافیست با شماره 02153826 تماس حاصل فرمایید و از طریق تیم پشتیبانی، به آسانی بلیط اتوبوس مشهد را خریداری نمایید.