زائران محترم و عاشقان امام حسین(ع)، شما عزیزان می‌توانید جهت دریافت هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به کربلا، مشاهده‌ی لیست سرویس‌ها و انتخاب مسیر مناسب از مبدا خود، به صفحه‌ی راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس عتبات عالیات عراق در سال ۹۸ مراجعه کنید. به این ترتیب به سادگی می‌توانید تمامی اطلاعات به‌روز و دقیق در این رابطه را به دست آورید. 

سامانه‌ی خرید اینترنتی بلیط اتوبوس عتبات عالیات عراق برای سال ۹۸

سامانه‌ی سفر ۷۲۴ به عنوان جامع‌ترین سایت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس، سامانه‌ی خرید اینترنتی بلیط اتوبوس عتبات عالیات عراق در سال ۹۸ را  برای ساده‌تر کردن فرآیند خرید بلیط اتوبوس زیارتی برای سفر به عتبات راه اندازی کرده است. شما عزیزان همراه سفر ۷۲۴ می‌توانید جهت خرید بلیط اتوبوس برای سفر زمینی و اتوبوسی به هر یک از پایانه‌های مرزی مهران، شلمچه، چذابه، خسروی و یا شهرهای مرزی مانند شهر مهران (ایلام)، شهرهای آبادان و خرمشهر و ... می‌توانید مسیر مورد نظر و مناسب خود را انتخاب کرده و به راحتی بلیط اتوبوس خود را تهیه کنید. 

لیست سرویس‌های موجود برای سفر کربلا از طریق پایانه‌های مرزی و شهرهای مرزی

مبداء - مقصد خرید نهایی بلیط اتوبوس برای سفر به عتبات
تهران - مهران خرید بلیط اتوبوس از تهران به مقصد شهر مهران 
تهران - آبادان خرید بلیط اتوبوس از تهران به مقصد آبادان
قم - پایانه مرزی مهران خرید بلیط اتوبوس از قم به مقصد پایانه مرزی مهران
بوشهر - آبادان خرید بلیط اتوبوس از بوشهر به مقصد آبادان
بوشهر - خرمشهر خرید بلیط اتوبوس از بوشهر به مقصد خرمشهر
دشتستان - آبادان خرید بلیط اتوبوس از دشتستان به مقصد آبادان
شیراز - آبادان خرید بلیط اتوبوس از شیراز به مقصد آبادان
عسلویه - آبادان خرید بلیط اتوبوس از عسلویه به مقصد آبادان
کنگان - آبادان خرید بلیط اتوبوس از کنگان به آبادان

در صورتی که سرویسی از شهر مبدا شما به پایانه‌های مرزی وجود نداشته باشد، به راحتی می‌توانید با ثبت‌نام در سامانه پیش‌ثبت‌نام اینترنتی بلیط اتوبوس عتبات عالیات عراق در  ۹۸  از باز شدن سرویس‌ها و فراهم شدن امکان خرید بلیط اینترنتی اطلاع پیدا کنید. 

ورود به سامانه پیش‌ ثبت‌نام اینترنتی

 

برای اطلاع از جزئیات بلیط اتوبوس سفر به عتبات عالیات عراق در سال ۹۸ و لیست شهرهایی که به ارائه سرویس می‌پردازند نیز متعاقبا به همین صفحه مراجعه کنید؛ با سفر۷۲۴ همراه باشید.

 

آیا امکان خرید بلیط اتوبوس به یکی از شهرهای خرمشهر و آبادان به جای پایانه‌های مرزی وجود دارد؟

به اطلاع شما همراهان عزیز سفر ۷۲۴ می‌رسانیم که اگر موفق به خرید بلیط اتوبوس سفر به عتبات عالیت عراق به مقصد یکی از مرزهای ذکر شده نشدید، می‌توانید در صورت وجود سرویس، بلیط خود را به مقصد آبادان یا خرمشهر تهیه کنید و از طریق مرز شلمچه وارد عراق شوید.