به اطلاع همراهان گرامی سفر724 می رساند، پیش فروش بلیط اتوبوس نوروز 97 در سامانه سفر724 شروع شده است. با انتخاب مبداء و مقصد و تاریخ حرکت و برنامه ریزی از همین الان می توانید نسبت به خرید بلیط اتوبوس خود اقدام نمایید.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز 97

نوروز، شروع فصل سفرهای خانوادگی است و بسیاری از خانواده‌ها در این ایام به شهرهای مختلف کشور سفر می‌کنند. سفر با اتوبوس یکی از مقرون به‌صرفه‌ترین شیوه‌های سفر است. سفر724 اطلاعات جامع و کاملی از پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس در ایام نوروز را منتشر کرده بود.

به اطلاع آن دسته از افرادی که قصد پیش خرید اینترنتی بلیت های اتوبوس نوروز ۹۶ را دارند می رسانیم که پیش خرید بلیط اتوبوس از تاریخ ۱۳۹۵/​۱۲/۰۱ به صورت اینترنتی از طریق سامانه safar724.com شروع خواهد شد. لازم به ذکر است همزمان با خرید حضوری و تا پایان تعطیلات نوروز، مسافران نوروزی می توانند از طریق سامانه سفر724 بلیط اتوبوس خود را تهیه کنند.

سفر724 جامع ترین و کامل ترین سامانه خرید اینترنتی بلیط اتوبوس می باشد که مورد تایید سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور بوده و در راستای تکمیل خدمات، سفر724 تنها مجموعه‌ای است که در کشور امکان استرداد آنلاین بلیط به صورت برگشت وجه به حساب را فراهم کرده است.

مسافرانی که قصد دارند در نوروز با اتوبوس سفر کنند، باید با برنامه‌ریزی نسبت به خرید بلیت اتوبوس در ایام پیش‌فروش اقدام کنند. بدیهی است پس از پایان مهلت پیش‌فروش بلیط‌های نوروزی اتوبوس، مسافرانی که اقدام به خرید بلیط نکرده باشند ممکن است با کمبود ظرفیت بویژه در برخی مسیرهای پرتردد مواجه شوند.

با توجه به ترافیک خرید در آن ایام، بهتر است مسافران آماده باشند تا از ساعات آغازین روز ۱۳۹۵/​۱۲/۰۱ و بدون دردسر بلیت خود را تهیه کنند و در روزهای پیک سفر با مشکل تهیه ‌ی بلیط مواجه نشوند و سفری با آرامش داشته باشند.

امکان خرید بلیط اتوبوس از اکثر شرکت های مسافربری، به بیشتر شهرهای داخلی کشور و همچنین خرید بلیت اتوبوس به شهرهای کشورهای خارجی  از قبیل ایروان، باکو، استانبول، ترابزون، ارزروم و ... با امکان اتخاب صندلی و بسیاری از قابلیت های مطلوب دیگر از سامانه سفر724 مقدور می باشد.

به گفته مدیر عامل اتحادیه شرکت های مسافربری، هیچ افزایش کرایه ای امسال وجود نخواهد داشت و رانندگان با سرویس اضافه ای که انجام خواهند داد جبران یک سر خالی را خواهند کرد. برای روزهای اوج سفر ، اتوبوس های فوق العاده نیز در نظر گرفته شده است.

مراحل پیش خرید اینترنتی بلیط اتوبوس هیچ تفاوتی با نحوه خرید اینترنتی بلیط اتوبوس در ایام عادی ندارد. مانند خرید های قبلی وارد سایت شده و مبداء و مقصد حرکت بلیط اتوبوس را وارد نموده و تاریخ حرکتتان را مشخص کنید. برای آشنایی با نحوه خرید بلیط اتوبوس می توانید از راهنمای خرید استفاده کنید.

پیش خرید اینترنتی بلیط اتوبوس هر ساله از سامانه سفر724 برای مسافران و کاربران مقدور می باشد. برای پیش خرید بلیط نیازی به عضویت در سامانه سفر724 نبوده و کافیست وارد سامانه safar724.com شده و  مبداء و مقصد و تاریخ حرکت اتوبوس خود را وارد کنید. با چند مرحله ساده می توانید پیش خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز 96 را انجام دهید.

Safar724.com