به اطلاع همه ی دوستان و مسافرین عزیزی که قصد سفر در ایام نوروز و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز ۹۸ را دارند میرسانیم، پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز ۹۸ در سامانه ی safar724.com  از فردا مورخه ی ۹۷​/۱۲/۱۲ آغاز خواهد شد. توجه داشته باشید که طبق روال همیشگی شرکت های مسافربری، پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس برای نوروز ۹۸ در ابتدا در برخی از مسیرها و روزها ارائه می گردد و در روزهای آتی بر تعداد آنها افزوده خواهد شد.

مسافرانی که قصد خرید بلیط اتوبوس نوروزی دارند، باید با برنامه‌ریزی نسبت به خرید بلیط در ایام پیش‌فروش اقدام کرده و خرید بلیط اتوبوس خود را به روز های پایانی سال موکول نکنند؛ چرا که مسلما بعد از اتمام مهلت پیش‌فروش بلیط‌های نوروزی اتوبوس، مسافرانی که اقدام به خرید بلیط نکرده باشند ممکن است با کمبود ظرفیت به ویژه در برخی مسیرهای پرتردد مواجه شوند.

شایان ذکر است که امکان خرید آنلاین بلیط اتوبوس رفت و برگشت برای نوروز ۹۸ از شرکت های مسافربری منتخب، به بیشتر شهرهای داخلی کشور و برخی شهر های خارجی مثل بلیط اتوبوس استانبول به تهران، بلیط اتوبوس تفلیس به تهران، بلیط اتوبوس آنکارا به تهران و بلیط اتوبوس ایروان به تهران با امکان اتخاب صندلی دلخواه و بسیاری از امکانات دیگر از سامانه سفر۷۲۴ در نوروز سال ۹۸ مقدور می باشد.

خرید بلیط اتوبوس نوروز۹۸