به اطلاع کاربران و دوستان عزیزی که در جشنواره نوروزی خرید بلیط اتوبوس شرکت کرده اند می رسانیم نتایج قرعه کشی این جشنواره در کانال تلگرام سفر 724 (safar724@) اعلام شده است.

جشنواره نوروزی خرید بلیط اتوبوس از اسفند ماه سال 95 و همزمان با پیش فروش اینترنتی بلیط های اتوبوس نوروزی شروع شده بود و کاربران می توانستند با وارد کردن اطلاعات بلیط اتوبوس شان که در بازه زمانی اسفند 95 و فروردین 96 خریداری کرده اند شانس شرکت در قرعه کشی بزرگ 20 عدد یخچال 6 فوت و یک عدد یخچال فریزر 22 فوت و همچنین 60 بسته سفر یکساله با اتوبوس را داشته باشند.

هم اکنون می توانید جهت آگاهی از نتایج قرعه کشی به کانال تلگرام سفر724 (safar724@) مراجعه کرده و از اسامی برندگان خوش شانس مطلع شوید. سفر724 از تمامی کاربران و عزیزانی که در این جشنواره شرکت کرده بودند تشکر کرده و به برندگان خوش شانس جوایز تبریک عرض می کند. 

لطفا کانال تلگرام سفر724 را همراهی بفرمایید تا از برنامه ها و جشنواره هایی که به صورت ماهیانه برگزار می شود مطلع باشید. همچنین هر ماه از بین اعضای کانال تلگرام سفر724 حتی در صورت عدم خرید بلیط اتوبوس قرعه کشی به عمل می آید که شما نیز می توانید از برندگان خوش شانس باشید.

safar724.com