به اطلاع شما عزیزان همراه سفر۷۲۴ می‌رسانیم که امکان خرید اینترنتی بلیط بازگشت از استانبول از سامانه سفر۷۲۴ فراهم شده است. بنابراین اگر قصد سفر به کشور زیبای ترکیه و شهر استانبول را دارید و تاریخ رفت و برگشت شما قطعی است، به سادگی می‌توانید با مراجعه به سایت سفر۷۲۴ نسبت به خرید بلیط رفت و برگشت استانبول اقدام کنید. 

برای خرید بلیط رفت به استانبول کافی است در صفحه نخست سایت مبدا تهران به مقصد استانبول را برای تاریخ مورد نظر خود انتخاب نمایید. برای خرید بلیط بازگشت از استانبول نیز می‌توانید در همین سامانه مبدا استانبول به مقصد تهران را انتخاب کنید. در این صورت لیست تمامی سرویس‌های موجود برای شما نمایش داده می‌شود. 

در صورتی که برای اولین بار است که به استانبول سفر می‌کنید، مطالعه مطلب راهنمای کامل سفر زمینی به استانبول قبل از سفر برای شما خالی از لطف نخواهد بود. چرا که در این مطلب ریز و درشت هر آن چیزی که قبل از سفر به استانبول باید بدانید، مورد بررسی قرار گرفته است. آگاهی از این نکات می‌تواند به شما کمک کند تا سفر دلچسبی را تجربه کنید. برای پاسخ به سوالات خود در زمینه بلیط بازگشت از استانبول نیز توصیه می‌کنیم به وبلاگ ما مراجعه کنید. 

تنها نکته قابل توجهی که در خصوص بلیط مسیر تهران به استانبول و برعکس وجود دارد این است که با توجه به پرتردد بودن این مسیر بهتر است که به محض برنامه‌ریزی برای سفر، بلیط خود را تهیه کنید. زیرا ممکن است تمامی بلیط‌های سرویس‌های موجود در سایت خریداری شوند و شما از سفر خود جا بمانید.