قرعه‌کشی مخصوص بلیط‌های سفر ۷۲۴ یک قرعه‌کشی جالب برای افرادی است که بلیط سفر اتوبوسی خود را از سامانه سفر ۷۲۴ خریداری می‌کنند. این قرعه‌کشی آخر هر ماه برگزار می‌شود و همه افرادی که بلیط کاغذی مخصوص سفر ۷۲۴ دارند می‌توانند در آن شرکت کنند.

بلیط‌های کاغذی مخصوص سفر۷۲۴ شامل چه بلیط‌هایی هستند؟

اگر بلیط خود را به صورت آنلاین از سامانه سفر۷۲۴ خریداری کرده باشید. هنگام مراجعه به ترمینال با توجه به شماره بلیطی که حین خرید اینترنتی برای شما ارسال شده است. بلیط کاغذی از شرکت مسافربری تحویل می‌گیرید. این بلیط‌ها دارای نام و لوگوی سفر۷۲۴ هستند. در ادامه نمونه‌ای از این بلیط‌ها را با هم می‌بینیم.

نکته مهمی که در خصوص بلیط‌های کاغذی سفر ۷۲۴ باید به آن توجه کنید این است که بلیطی که با آن قصد شرکت در قرعه‌کشی بلیط‌های کاغذی را دارید حتما باید دارای لوگو سفر ۷۲۴ باشند. بنابراین توجه داشته باشید که هنگام گرفتن بلیط کاغذی از ترمینال تاکید کنید که این بلیط حتما با لوگوی سفر ۷۲۴ باشد.

شرکت در قرعه‌کشی بلیط‌های کاغذی و اعلام نتایج آن به چه ترتیبی انجام می‌شود؟

قرعه‌کشی بلیط‌های کاغذی ۲۶ ام هر ماه برگزار می‌شود. بنابراین تاریخ بلیطی که برای قرعه‌کشی از آن استفاده می‌کنید باید مربوط به ۲۶ ام ماه گذشته تا ۲۶ ام ماه جاری باشد. از طرفی هم لازم است که تا زمان قرعه‌کشی و اعلام نتایج از بلیط کاغذی نگه‌داری شود.

اسامی برندگان بلیط‌های کاغذی از طریق کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام سفر ۷۲۴ اعلام می‌شود. بنابراین برای مطلع شدن از نتایج قرعه‌کشی لازم است که ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف دنبال کنید.

برای شرکت در قرعه‌کشی بلیط‌های کاغذی سفر ۷۲۴ کافی است :

  • بر روی دکمه ثبت‌نام در قرعه‌کشی بلیط‌های کاغذی کلیک کنید.
  • اطلاعات و مشخصات خود را در فیلدهای خالی فرم پر کنید.
  • پس از تکمیل تمامی فیلدها، باید بر روی گزینه "ثبت نام" کلیک کنید.

به این ترتیب ثبت‌نام شما در قرعه‌کشی با موفقیت انجام می‌شود.

ثبت‌نام در قرعه‌کشی بلیط‌‌های کاغذی

 

جایزه‌ی ویژه سفر ۷۲۴ برای برندگان قرعه‌کشی بلیط‌های کاغذی

نصف بیش‌تر جذابیت و هیجان هر قرعه‌کشی یا مسابقه‌ای به جایزه آن است. اصلا مگر می‌شود که در مسابقه‌ای شرکت کرد و بدون جایزه از آن گذشت؟! البته که نه!

ما هم به عنوان جایزه قرعه‌کشی بلیط‌های کاغذی سفر ۷۲۴ برای ۲ نفر از برندگان خوش شانس بسته یک ساله سفر با اتوبوس در نظر گرفته‌ایم. این هدیه ناقابل مبارک برندگان خوش شانس ما باشد.

شما برندگان عزیز این بسته یک ساله می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در خصوص استفاده از این بسته به راهنمای استفاده از اعتبار برای برندگان مراجعه کنید. همچنین فراموش نکنید که بلیط کاغذی شماره بلیطی را که برای شرکت در مسابقه از آن استفاده کرده‌اید، تا روز قرعه‌کشی نزد خود نگه دارید.

شرکت در سایر قرعه‌کشی‌ها و کمپین‌های سفر ۷۲۴ را نیز از دست ندهید

قرعه‌کشی سفر ۷۲۴ تنها محدود به قرعه‌کشی بلیط‌های کاغذی نیست. بلکه شما همراهان گرامی می‌توانید شانس خودتان را در قرعه‌کشی اعضای تلگرام که آخر هر ماه برگزار می‌شود نیز امتحان کنید. همچنین شرکت در کمپین‌های ویژه سفر۷۲۴ را که در مناسبت‌های خاص برگزار می‌شود را نیز فراموش نکنید. اطلاع‌رسانی این کمپین‌ها معمولا از طریق اینستاگرام و کانال تلگرام ما انجام می‌گیرد.

هر سوال یا نظری که در خصوص قرعه‌کشی یا کمپین داشته باشید می‌توانید سوالات خود را از طریق شماره ۵۳۸۲۶-۰۲۱ با تیم پشتیبانی ما در میان بگذارید یا از طریق چت آنلاین با ما در تماس باشید.