به اطلاع همراهان گرامی سفر724 می رساند، پیش فروش بلیط اتوبوس نوروز 97 در سامانه سفر724 شروع شده است. با انتخاب مبداء و مقصد و تاریخ حرکت و برنامه ریزی از همین الان می توانید نسبت به خرید بلیط اتوبوس خود اقدام نمایید.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز 97

عید نوروز فرصت مناسبی برای مسافرت است. اگر به هر دلیلی، تصمیم به مسافرت گرفته اید و یا در نظر دارید برای مدتی از محل اقامت تان دور شوید به این نکات توجه کنید. قبل از هر تدارکی برای سفر، تهیه بلیط باید دغدغه اصلی شما باشد، چون در بازه زمانی نزدیک عید این موضوع اهمیت خود را بیشتر به شما نشان خواهد داد. سوالی که بلافاصله در سفرهای نوروزی به ذهن شما خطور خواهد کرد این است که آیا در شلوغی و ازدحام روزهای پایانی سال بلیط مناسبی برای سفرتان پیدا خواهید کرد؟ برای پیدا کردن جواب این سوال و نکات مهم دیگر در این زمینه و همچنین در مورد سفرهای نوروزی در ادامه با ما همراه باشید.

این دغدغه برای مسافرینی که با اتوبوس سفر می کنند بارها پیش آمده است و تجربیات خوبی از خرید های روزهای پایانی سال نداشته اند، چون نتیجه این خریدها متناسب با آنچه انتظار داشتند نبوده و گاها به دلیل ازدحام و شلوغی های روزهای پایانی سال و کثرت سفرهای نوروزی نتوانسته اند بلیط مورد نظرشان را پیدا کنند. ما اطلاعاتی از سیستم پیش فروش اینترنتی و حضوری بلیط های نوروزی در اختیار شما قرار می دهیم که دیگر دغدغه خرید بلیط اتوبوس در روزهای پایانی سال را نداشته باشید و با خاطری آسوده آماده سفر نوروزی شوید.

تقریبا یکی دو هفته قبل از شروع سال نو و عید نوروز، امکان خرید بلیط به صورت حضوری از شرکت های مسافربری و یا پایانه ها برای مسافران فراهم می شود. اما سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای چند سال پیش طرح پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس را به طور رسمی در دستور کار شرکت ها قرار داد و پیش فروش اینترنتی بلیط های اتوبوس نوروزی بر فروش حضوری مقدم شمرده شد. پس از تصویب این طرح،  ابتدا بلیط های نوروزی از طریق اینترنت پیش فروش می شوند و در ادامه با گذشت تقریبا یک تا دو هفته (که در سال های گذشته به این صورت بود) از فروش اینترنتی، اجازه فروش حضوری بلیط های اتوبوس نوروزی به صورت مستقیم از خود شرکت های مسافربری نیز داده می شود. در بازه زمانی که جهت پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس ارائه شده، خدمات پیش فروش بلیط اتوبوس نوروزی به صورت حضوری فراهم نخواهد شد و در صورت مراجعه حضوری شما به شرکت مسافربری خدمات مورد نظر  به شما ارائه نخواهد شد. پیش فروش اینترنتی بلیط های نوروزی تا زمان اتمام طرح ادامه خواهد داشت و مسافران می توانند تا اتمام تعطیلات نوروزی از طرح اینترنتی پیش فروش بلیط های اتوبوس نوروزی استفاده کنند.

نکته جالب توجهی که وجود دارد، زمانی که شما اقدام به پیش خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نمایید، باید به سایت تک تک شرکت های مسافربری سر بزنید، اگر این شانس را داشته باشید که نام همه آن ها را بشناسید! در غیر این صورت زمان زیادی را باید صرف آن کنید. علاوه بر آن از بین شرکت هایی که توانسته اید سایت آن ها را پیدا کنید، آیا سرویس مورد نظر شما را ارائه می دهد یا خیر. اصلا شرکت مسافربری مورد نظر وب سایت مستقیمی جهت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس دارد؟ تمامی مشکلات پیش خرید و یا خرید اینترنتی بلیط اتوبوس برای شما زمانی حل می شود که سایت جامعی را پیدا کنید که شرکت های مسافربری معتبر بلیط خود را از طریق آن سامانه به فروش می گذارند.

سامانه سفر724 که مورد تایید سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای می باشد، و فعالیت خود را با اخذ مجوزهای لازم از سازمان های مربوطه کسب کرده و همچنین از طرف سازمان سالانه به عنوان مرجع کامل و جامع جهت پیش فروش نوروزی بلیط های اتوبوس معرفی می شود، با بیش از 700 شرکت مسافربری همکاری دارد که سرویس هایی نیز به اکثر شهرهای داخلی و شهرهای خارجی ارائه می نماید، گزینه مناسبی برای پیش خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نوروزی می باشد. شرکت های مسافربری که بستر مناسبی برای ارائه خدمات شان ندارند، از طریق سامانه سفر724 خدمات خود را به مسافران ارائه می کنند که یکی از این خدمات پیش فروش اینترنتی بلیط های نوروزی می باشد.

طبق آماری که در سال های گذشته از پیش فروش های اینترنتی و حضوری به دست آمده است، میزان درصد پیش فروش اینترنتی بلیط های نوروزی از میزان فروش حضوری بلیط اتوبوس بالاتر بوده است. این آمار در سال های اخیر به دلیل گرایش بیشتر مردم به خرید های اینترنتی و همچنین کیفیت بالای خدماتی که در سایت های جامع پیدا می کنند، افزایش چشمگیری داشته است.

پیش فروش اینترنتی بلیط نوروزی اتوبوس قبل از پیش فروش حضوری می باشد. زمان تقریبی که سال های قبل از طریق سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام می شد دهه اول اسفند ماه بود، که یک هفته بعد از آن بلافاصله پیش فروش حضوری بلیط اتوبوس شروع می شد و پیش فروش اینترنتی که طرفداران خاص خود را دارد تا پایان تعطیلات می توانند از طرح پیش فروش اینترنتی بلیط های نوروزی استفاده کنند. امسال نیز زمان شروع پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز 96 اول اسفندماه می باشد که  از طریق سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام شد، و متعاقبا سفر724 نیز مسافران گرامی را از زمان دقیق و پیش خرید اینترنتی بلیط اتوبوس هایشان، مطلع خواهد ساخت. لازم به ذکر است که امسال افزایش قیمت پیش فروش بلیط اتوبوس نوروز96 نخواهیم داشت. لطفا جهت اطلاع دقیق از آغاز زمان پیش فروش اینترنتی بلیط های اتوبوس نوروزی سامانه سفر724 و قسمت اخبار را پیگیری نمایید. همچنین می توانید جهت سهولت و دسترسی سریع، عضو کانال تلگرام سفر724 (@safar724) شوید تا علاوه بر اخبار پیش فروش نوروزی و اطلاعات مرتبط دیگر از در قرعه کشی های ماهانه کانال تلگرام شرکت داده شوید. شاید از برنگان خوش شانس کانال تلگرام سفر724 باشید!

مراحل پیش خرید اینترنتی بلیط اتوبوس هیچ تفاوتی با نحوه خرید اینترنتی بلیط اتوبوس در ایام عادی ندارد. مانند خرید های قبلی وارد سایت شده و مبداء و مقصد حرکت بلیط اتوبوس را وارد نموده و تاریخ حرکتتان را مشخص کنید. برای آشنایی با نحوه خرید بلیط اتوبوس می توانید از راهنمای خرید استفاده کنید.

زمانی که بلیط نوروزی خود را به صورت اینترنتی و قبل از زمان مسافرت تهیه می کنید، با خیال راحت می توانید به کارهای دیگرتان بپردازید. هتل تان را با خیال راحت رزرو کنید. به بررسی شهرهایی که در مسیرتان قرار دارد بپردازید و هر انچه در سفر نیاز دارید را چک و بررسی کنید، چون خیالتان آسوده است که اولین قدم سفر را همان ابتدا برداشته اید.

 

safar724.com