پیش فروش بلیط اتوبوس نوروز۹۸ نیز در سایت سفر۷۲۴ شروع شده و شما عزیزان میتوانید برای خرید بلیط اتوبوس به صفحه ی اصلی سایت مراجعه فرمایید.

یکی از گزینه های اصلی سفر ایرانیان، سفرهای نوروزی است و از بین روش  های متعددی که امروزه برای سفر وجود دارد، اتوبوس یکی از مقرون به صرفه ترین راه هاست. اگر شما هم سفر با اتوبوس را نوروز ۹۷ انتخاب کرده اید، همراه ما باشید تا اطلاعات جامعی از نحوه و زمان خرید بلیط اتوبوس نوروز ۹۷ در اختیارتان قرار دهیم.

جهت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز 97 لطفا روی لینک سبز رنگ زیر کلیک کنید، جدولی از مسیرهای نوروزی تهیه شده که میتوانید با پیدا کردن مسیر مورد نظر بلیط اتوبوس خود را خریداری کنید و  یا با وارد کردن مبداء و مقصد و  زمان حرکت در صفحه اصلی سایت سفر724 اقدام نمایید:

پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز 97 شروع شده است

به اطلاع آن دسته از افرادی که قصد پیش خرید اینترنتی بلیط های اتوبوس نوروز ۹۷ را دارند می رسانیم که پیش خرید بلیط اتوبوس نوروز ۹۷ در سامانه سفر724 شروع شده است. لازم به ذکر است همزمان با خرید حضوری و تا پایان تعطیلات نوروز، مسافران نوروزی می توانند از طریق سامانه سفر۷۲۴ بلیط اتوبوس نوروزی خود را تهیه کنند.

سفر۷۲۴ جامع ترین و کامل ترین سامانه خرید اینترنتی بلیط اتوبوس می باشد که مورد تایید سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور بوده و در راستای تکمیل خدمات، سفر۷۲۴ تنها مجموعه‌ای است که در کشور امکان استرداد آنلاین بلیط به صورت برگشت وجه به حساب را فراهم کرده است.

مسافرانی که قصد دارند بلیط اتوبوس نوروزی تهیه کنند، باید با برنامه‌ریزی نسبت به خرید بلیط در ایام پیش‌فروش اقدام کنند. بدیهی است پس از پایان مهلت پیش‌فروش بلیط‌های نوروزی اتوبوس، مسافرانی که اقدام به خرید بلیط نکرده باشند ممکن است با کمبود ظرفیت بویژه در برخی مسیرهای پرتردد مواجه شوند.

با توجه به ترافیک خرید در آن ایام، بهتر است مسافران آماده باشند تا از ساعات آغازین فروش بلیط اتوبوس نوروز ۹۷ و بدون دردسر بلیط خود را تهیه کنند و در روزهای پیک سفر با مشکل تهیه ‌ی بلیط مواجه نشوند و سفری با آرامش داشته باشند.

امکان خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز ۹۷ از اکثر شرکت های مسافربری، به بیشتر شهرهای داخلی کشور و همچنین خرید بلیط اتوبوس نوروز ۹۷ به شهرهای کشورهای خارجی از قبیل ایروان، باکو، استانبول، ترابزون، ارزروم و ... با امکان اتخاب صندلی و بسیاری از قابلیت های مطلوب دیگر از سامانه سفر۷۲۴ در نوروز سال ۹۷ مقدور می باشد.

اطلاعات تکمیلی در مورد پیش فروش و فروش اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز ۹۷ از طریق وبسایت سامانه سفر۷۲۴ به اطلاع مسافران و همراهان همیشگی خواهد رسید. همچنین می تواند با عضویت در کانال تلگرام ما (safar724@) در جریان اخرین و جدیدترین اخبار مربوط به خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز۹۷ قرار بگیرید.

پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز 97 شروع شده است

پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز 97 در سامانه سفر 724 از 17 بهمن ماه شرروع شده است. می توانید با انتخاب مبداء و مقصد مورد نظر اقدام به خرید اینترنتی بلیط های اتوبوس نوروزی کنید.