مناسبت‌ها همیشه بهانه‌ای هستند که از عزیزانمان یادی کنیم و به بهانه همین روزهای خاص لبخند زیبایی را کنج لبشان بنشانیم. مخصوصا اگر پای جشن آریایی مثل شب یلدا وسط باشد که پر است از باهم بودن‌ها و شب نشینی‌های دسته جمعی! در حقیقت یلدا بهانه‌ای است که به عزیزانمان ثابت کنیم که بودنشان آن‌قدر برای ما عزیز است که یک دقیقه بیش‌تر در کنارشان بودن را جشن می‌گیریم و قدردان مهربانی‌هایشان هستیم. کمپین یلدایی سفر۷۲۴ با شعار سهم من از یلدا خوشحالی توست! نیز در همین راستا طراحی شده است. 

هدف از برگزاری کمپین سهم من از یلدا خوشحالی توست! این است که راه را برای برگزاری یک یلدای متفاوت برای شما هموارتر کنیم. با شرکت در این کمپین می‌توانید یک هدیه یلدایی متفاوت به یکی از اعضای خانواده، کسی که دوستش دارید و یا یکی از دوستان خود هدیه دهید. همه تلاش ما این است که جعبه یلدایی را تا جشن شب یلدا به دست عزیزانی که در قرعه‌کشی کمپین برنده می‌شوند برسانیم تا ما هم سهم کوچکی از لبخندهای شما داشته باشیم.

به قول معروف این جعبه پیام رسان این است که ...

یلدا شبی بیا...
بگذار این کوتاهترین داشتن در بلندترین شب باشد...
زیرا سهم من از یلدا تنها خوشحالی توست!

محتویات جعبه یلدایی کمپین سهم من از یلدا خوشحالی توست! 

و اما هیجان‌انگیزترین بخش ماجرا محتویات این جعبه یلدایی است. زیرا هدیه‌های خاص همیشه ماندگارند. جعبه یلدایی کمپین سفر۷۲۴ نیز یک جعبه هیجان‌انگیز و ویژه است که حاوی کوکی‌های یلدایی، انار با فال حافظ، میوه خشک و شمع انار می‌باشد. پس هر چیزی که برای یک جشن یلدای بی‌نظیر مورد نیاز است داخل جعبه وجود دارد. بنابراین امیدواریم که با دریافت جعبه لبخند رضایتی بر لبان دریافت کننده جعبه بنشیند و ما هم سهم خود را از شادی جشن شب یلدا بگیریم. زیرا که شادی دل ما در گرو شادی دل‌های تک تک شماست.

کمپین سهم من از یلدا خوشحالی توست

شرایط شرکت در کمپین سهم من از یلدا خوشحالی توست!

شرکت در کمپین سهم من از یلدا خوشحالی توست! بسیار ساده است. برای شرکت در این کمپین تنها کافی است شرایط زیر را رعایت کنید:

  • به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید و آن را فالو کنید.
  • همه افرادی را که دوست دارید این جعبه یلدایی را به آن‌ها هدیه دهید را زیر پست مسابقه منشن کنید.
  • توجه داشته باشید که در هر کامنت فقط یک نفر را تگ کنید.
  • افراد تگ شده هم باید پیج ما را فالو کنند.

این کمپین به مدت ۱۰ روز یعنی از ۱۷ آذر تا ۲۶ آذر ماه اجرا خواهد شد. در پایان نیز به قید قرعه به ۱۰ نفر از افراد تگ شده در کامنت‌ها یک جعبه یلدایی خاص هدیه داده می‌شود. لازم به ذکر است این جعبه هیجان‌انگیز تا جشن شب یلدا به دست برندگان کمپین یلدایی ما خواهد رسید. 

برای شرکت در کمپین سهم من از یلدا خوشحالی توست! کلیک کنید.