قرعه کشی آذر ماه ۹۷ انجام شد و شما دوستان عزیز میتونین اسامی برندگان محترم رو در بالای صفحه مشاهده کنین. تبریک فراوان عرض میکنیم خدمت این دوستان. "بسته ی یکساله ی سفر با اتوبوس" مبارکتون باشه و امیدواریم در سلامتی ها و شادی ها مورد استفادتون قرار بگیره.

آیا شما با قرعه کشی بلیط های کاغذی سفر۷۲۴ آشنا هستین؟

همراهان عزیز و دائمی سفر۷۲۴ که بلیط هاشون رو از سامانه ی ما تهیه میکنن، به احتمال زیاد در جریان این قرعه کشی هستن و میدونن که به چه شکل و چه شرایطی قرعه کشی انجام میشه.اما برای اونایی که به تازگی با ما همراه شدن، توضیح مختصری بدیم که در جریان قرار بگیرن و از این به بعد با استفاده از شماره ی بلیطشون در این قرعه کشی شرکت کنن.

این نوع بلیط اتوبوس ها رو به چه شکلی میشه تهیه کرد؟

قرعه کشی آخر هر ماه برگزار میشه و فقط برای اون دسته از افرادیه که بلیت کاغذی سفر۷۲۴ رو دارند. این بلیت ها کاغذی و دارای آرم و لوگوی سفر۷۲۴ هستن و شما اونارو موقع رفتن به ترمینال با نشون دادن شماره ی بلیت که قبلا به صورت اینترنتی از سایت سفر۷۲۴ تهیه کردین، از شرکت مسافربری تحویل می گیرید. اینم از عکسش که در پایین میتونین مشاهده کنین.

بلیت کاغذی مخصوص سفر۷۲۴

پس اگه طی همین ماه سفری دارین و یا داشتین، شماره ی بلیط اتوبوس خریداری شده از سفر۷۲۴ رو بردارین و در قرعه کشی بلیت های مخصوص سفر۷۲۴ ثبت نام کنین! علاوه بر اون با قرعه کشی ها و مسابقه های دیگر سفر۷۲۴ هم آشنا بشین.