طبق گفته رئیس سازمان هواپیمایی به دلیل شرایط جوی نامساعد حاکم بر کشور، مسافران هوایی در صورت تمایل می‌توانند بلیط خود را تا پایان این هفته بدون جریمه کنسل کنند.

نکته قابل توجهی که وجود دارد این است که کنسل کردن بلیط‌های هوایی بدون دریافت جریمه تنها شامل بلیط‌هایی خواهد بود که تاریخ پرواز آن‌ها از هم اکنون تا پایان هفته جاری است. بنابراین اگر تاریخ پرواز شما در این محدوده نباشد، کنسل کردن بلیط شما طبق قوانین موجود شامل جریمه خواهد بود.

لازم به ذکر است که این اطلاعیه تنها شامل بلیط‌های سفرهای هوایی است و تا کنون هیچ نامه یا دستوری برای شرکت‌ها و موسسات مسافربری جاده‌ای کشور مبنی بر کنسل کردن بلیط‌ها بدون دریافت جریمه ابلاغ نشده است.

مسافران عزیزی که قصد سفر با اتوبوس را دارند می‌توانند برای اطلاع از آخرین اخبار موجود در مورد وضعیت تردد در جاده‌های کشور و مناطق سیل‌زده سایت سفر۷۲۴ را دنبال کنند. 

البته در سفرهای جاده‌ای نیز در صورتی که سرویسی از طرف شرکت مسافربری، به دلیل شرایط نامناسب جوی، نقص فنی اتوبوس و ... کنسل شود. بلیط این سرویس در صورت تماس با پشتیبانی سایت سفر۷۲۴ به شماره‌ی  ۵۳۸۲۶ ۰۲۱ بدون کسر هزینه قابل استرداد خواهد بود. 

تیم پشتیبانی سفر۷۲۴ در ایام نوروز نیز همه روزه از ساعت ۷ صبح تا ۱۱ شب آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز هستند. بنابراین در صورت داشتن هر گونه سوالی در زمینه خرید یا استرداد بلیط خود، می‌توانید با پشتیبانی سایت سفر۷۲۴ به شماره‌ی  ۵۳۸۲۶ ۰۲۱ در تماس باشید.