معاون حمل‌ونقل اداره‌ کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان هرمزگان بابیان اینکه تعداد 40 هزار و 531 نفر از مسافران ازطریق بلیت‌های پیش‌فروش شده اقدام به مسافرت کرده‌اند گفت: این امر نشانگر اشتیاق مسافرین به خدمات غیر حضوری و از راه دور است که باعث افزایش 143 درصدی فروش بلیت اینترنتی در مدت طرح نوروزی بوده است .

به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان هرمزگان ، ستار هاشمی در ادامه با اشاره به اینکه بیشترین آمار جابجایی مسافر درروز 27 اسفند 96 و کمترین آمار جابجایی مسافر در روز 13 فروردین 97 را شاهد بوده‌ایم افزود :جابجایی و تعداد سفر انجام‌شده در طول طرح نوروزی 1397 نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان از کاهش سفر برون‌استانی در بخش اتوبوسی می‌دهد که بیانگر میل مردم به استفاده از ظرفیت‌های هوایی و ریلی درایام نوروز می‌باشد.

وی افزود : تعداد سفر انجام‌شده به تفکیک ناوگان در طول طرح نوروزی عبارتند از تعداد سفر اتوبوسی دو هزار و 505 ، مینی‌بوس 604 ، سواری کرایه 5هزار و 253 سفر که می‌توان گفت: جمع سفرهای انجام‌شده هشت هزار و 452 بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 62 درصد از کل سفرهای انجام‌شده توسط ناوگان سواری کرایه که عمدتا در مسیرهای درون استانی بوده و متوسط سفرهای روزانه به ترتیب اتوبوس ، مینی‌بوس وسواری کرایه 125 سفر ، 35 سفر و 62 سفر بوده است .

برای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس به تمام شهرهای داخلی و شهرهای خارجی می توانید از سامانه سفر724 اقدام کنید. با خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کرده و با برنامه ریزی نسبت به سفر اقدام کنید.