همزمان با فرا رسیدن روزهای پایانی ماه صفر و سالروز شهادت امام رضا (ع)، سفر۷۲۴ با هماهنگی و همکاری  شهرداری آستان قدس رضوی غرفه‌ای در میدان اصلی شهر مشهد برپا کرده است. این غرفه با هدف تسهیل فرآیند سفر برای  زائران عزیز در تلاش است تا تهیه بلیط اتوبوس برگشت از مشهد  را آسان‌تر نماید. به این ترتیب  زائران عزیز می‌توانند با مراجعه به غرفه‌ی سفر۷۲۴، به سادگی بلیط اتوبوس برگشت به شهر خود را تهیه کنند.

غرفه ویژه‌ی سفر۷۲۴ در میدان شهدای مشهد واقع شده است و به این ترتیب ضمن استقبال از زائران امام رضا(ع)، به آن‌ها کمک می‌کند تا بلیط برگشت خود را راحت‌تر تهیه کنند. 

همینطور زائران عزیز می‌توانند در صورت تمایل با مراجعه به سایت سفر۷۲۴ و انتخاب شهر مقصد خود بلیط اتوبوس برگشت از مشهد را تهیه نمایند.

خرید بلیط اتوبوس برگشت از مشهد

طبق آمار منتشر شده در روزهای پایانی ماه صفر تعداد مسافران در شهر مشهد بالغ بر ۱۰۰۰۰۰ نفر بوده است و گفته می‌شود که این تعداد در روز شهادت امام رضا و روز بعد آن یه ۲۰۰۰۰۰ نفر خواهد رسید. بنابراین چند روز آینده اوج مسافر خروجی از مشهد را خواهیم داشت و بهتر است که مسافران عزیز تهیه بلیط برگشت از مشهد را به لحظات آخر نسپارند و هرچه سریع‌تر اقدام به خرید نمایند.

در حال حاضر امکان خرید بلیط برگشت از سامانه‌ی سفر۷۲۴ از مبداء مشهد به بیش از ۵۰ شهر ایران مهیاست و شما می‌توانید با کلیک روی دکمه‌ی اطلاعات بلیط اتوبوس مشهد، لیست سرویس‌های ارائه شده از شهر مشهد به سایر شهرها را ببینید.

اطلاعات بلیط اتوبوس مشهد

 در صورتی که در هر یک از مراحل خرید بلیط اتوبوس از مشهد به مشکلی برخوردید، می‌توانید با همکاران بخش پشتیبانی ما به شماره ۵۳۸۲۶ ۰۲۱ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.