رئیس اتحادیه تعاونی‌های مسافربری کشور گفت:امسال چندین دستگاه اتوبوس VIP برای سرویس دهی به مسافران تابستانی به ناوگان اضافه‌شده است.

احمدرضا عامری رئیس اتحادیه تعاونی‌های مسافربری در گفت‌وگو با خبرنگار تین‌نیوز به تشریح تمهیدات اتحادیه هم‌زمان با آغاز طرح سفرهای تابستانی پرداخت.

وی با توضیح اینکه امکان خرید اینترنتی بلیت‌های اتوبوس در مسیرهای مختلف به‌رسم هرساله فراهم است، گفت:16 هزار و 500 دستگاه اتوبوس، 46 هزار مینی‌بوس و 45 هزار سواری، مسافران تابستان امسال را جابه‌جا می‌کنند.

عامری هم‌چنین از برگزاری جلسه‌ ارتقای سطح خدمات به مسافران در طرح «سفرهای تابستانی» خبر داد و گفت: امسال چندین دستگاه اتوبوس VIP به ناوگان اضافه‌شده است.

وی ادامه داد: البته به دلیل وضعیت بد اقتصاد کشور شاهد رکود در بخش مسافری هستیم و در بسیاری از مسیرها عرضه بر تقاضا پیشی گرفته است.

او در خصوص تأخیر در مبدأ و انجام سفر با تأخیر 20 تا 30 دقیقه‌ای گفت: تأخیر درحرکت به زیر 10 دقیقه می‌رسد و گاهی در زمستان به دلیل وضعیت بد جاده‌ها و دیر رسیدن مسافران حرکت اتوبوس‌ها با تأخیر انجام می‌شود و به شرکت حمل‌ونقلی مربوط نمی‌شود.