شرکت های مسافربری معتبر کشور با هدف ارائه خدمات فروش و رزرو آنلاین بلیط اتوبوس با سامانه سفر۷۲۴ همکاری می کنند و سفر 724 را در ارائه سرویس های کامل داخلی و خارجی برای خرید بلیط اتوبوس توسط مسافران عزیز از سراسر ایران یاری میدهند. در همین راستا شرکت مسافربری شرکت مسافربری میهن نور آریا (تعاونی ۴)تر مینال کاراندیش شیراز نیز به خانواده بزرگ سفر724 پیوسته تا خدمات فروش بلیط اتوبوس خود را با استفاده از تکنولوژی به روز و به بهترین نحو به مسافران عزیز ارائه دهد.

 شرکت‌ معتبر مسافربری میهن نور آریا (تعاونی 4) شیراز  با داشتن سابقه‌ای روشن در زمینه حمل‌ونقل بین شهری، فروش اینترنتی بلیط‌های‌ اتوبوس خود را از ترمینال کاراندیش شیراز و توسط سامانه سفر۷۲۴ به کاربران و مسافران ارائه می‌دهد. بنابراین کاربران می‌توانند با استفاده از بستر فراهم شده توسط سفر۷۲۴ در محیطی امن و در کمترین زمان ممکن برای خرید بلیط اتوبوسvip  و اتوبوس کلاسیک مورد نظر خود اقدام کنند.

حفظ کیفیت در کنار سرعت و سهولت همواره از ارکان اصلی و اهداف مجموعه بزرگ سفر۷۲۴ بوده است و ارائه این خدمات نیز با همکاری شرکت‌های مسافربری معتبر امکان‌پذیر می‌باشد. شرکت‌هایی که با حضور خود در مجموعه سفر۷۲۴ از روزهای نخست فعالیت خود تا کنون، توانسته‌اند خدماتشان را در بستری مناسب و همگام با تکنولوژی روز به کاربران خود ارائه دهند.

تمامی شرکت‌های مسافربری که تاکنون به مجموعه سفر۷۲۴ پیوسته‌اند و تا به امروز همکاری مداومی با این خانواده بزرگ داشته‌اند، همواره افزایش میزان فروش بلیط اتوبوس خود را در ارتباط مستقیم با هدایت مجموعه خویش به بستر مناسب و کاربرپسندی مانند سامانه سفر۷۲۴ می‌دانند و این امر مایه مباهات و افتخار ماست.

بنابراین اگر شما همراهان همیشگی سفر۷۲۴ قصد خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از شرکت مسافربری میهن نور آریا  به مقصد مورد نظر خود را دارید، به راحتی می‌توانید برای تکمیل فرآیند خرید به سامانه سفر۷۲۴ مراجعه کنید.