عزیزان همراه سفر۷۲۴ قدمی بیش به نو شدن باقی نمانده است. اما ما در ایام نو شدن و نوروز هم همواره رفیق قدیمی شما خواهیم ماند. به همین دلیل مفتخریم به حضور گرمتان برسانیم که تیم پشتیبانی سفر۷۲۴ در ایام زیبای نوروز ۹۸ نیز همانند سال‌های قبل همراه شماست تا شما را در خصوص خرید، استرداد و یا هر مشکل دیگری که در پروسه خرید و یا کنسلی بلیط داشته باشید راهنمایی کند و پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشد.
بنابراین شما عزیزان جان در صورت بروز هر گونه مشکل در پروسه خرید و کنسلی بلیط خود می‌توانید همه روزه از ساعت ۷ صبح تا ۱۱ شب با سامانه پشتیبانی سفر۷۲۴ به شماره ۰۲۱۵۳۸۲۶ تماس گرفته و از راهنمایی‌های تیم پشتیبانی ما استفاده کنید.
توجه داشته باشید که لیست تمامی سرویس‌های موجود در سایت سفر۷۲۴ بروز هستند. بنابراین شما عزیزان همراه می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته به سایت ما مراجعه کرده و با طی کردن مراحل خرید یا استرداد بلیط نسبت به رزرو یا کنسلی بلیط سرویس مورد نظر خود اقدام کنید.
هدف ما راحتی هر چه بیش‌تر شما در سفرها و به ویژه سفرهای نوروزی است و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم. سفر راحت، ایمن و خاطراتی خوش و زیبا برای شما همراهان همیشگی آرزومندیم و همراهی صمیمانه شما را افتخاری برای خود می‌دانیم. 
شادی‌هایتان مستدام
لبتان خندان
دلتان خوش!