با سفر به کرمانشاه، در دوره های تاریخی سفر می کنین و می تونین از نزدیک آثار به جا مونده از دوره های مختلف تاریخی رو ببینین.

با خرید بلیط اتوبوس نوروزی از سامانه سفر724 بدون هدر دادن زمان و هزینه می تونین قبل ازاتمام بلیط اتوبوس و شلوغی پایانه ها و شرکت های مسافربری، به آسانی اقدام به خرید بلیط اینترنتی اتوبوس بکنین.

جاذبه های گردشگری کرمانشاه که افراد زیادی رو مخصوصا ایام عید به سمت خودش میکشونه، زمانی محل سکونت مردمان زیادی بوده که بر فراز تپه ها و توی دست ها زندگی میکردن.

از اثار تاریخی برجسته ای که تو ایام نوروز دیدن اون ها باعث جذب گردشگرای زیادی میشه، می تونیم به گور دخمه دکان داوود و گوردخمه اسحاق وند اشاره کنیم. این آثار در دل کوه به جا موندن.

کرمانشاه در دوره ساسانی به رونق و اعتبار بالایی رسید، به طوریکه یکی از آثار ارزشمند این دوره طاق بستان هست که از مراسم تاج گذاری خسروپرویز به جا مونده.

کسی نیست که نام بیستون رو نشنیده باشه، آوازه این اثر تاریخی به خصوص نقش برجسته و کتیبه داریوش اول هم از آثار معروف و محبوبی هست که علاقمندان به تاریخ، همیشه در باره اون به تحقیق و بررسی پرداختن.

این جاذبه ها منحصر به فرد هستن و مختص کرمانشاه هستن. البته کسی که قدم به کرمانشاه گذاشته، میدونه که اثار تاریخی کرمانشاه فقط همین چند مورد بزرگ نیست. سرتاسر استان کرمانشاه جاذبه های طبیعی و تاریخی برای بازدید و لذت بردن و غوطه ور شدن در دل تاریخ رو داره.

یکی دیگه از آثار زیبای طبیعی استان کرمانشاه غار آبی به اسم قوری قلعه هست، که ایام نوروز بهترین زمان برای بازدید از این اثر زیبای طبیعیه.

اگه نوروز به کرمانشاه سری زدین حتما به تفرجگاه دربند که در شهر صحنه قرار داهر سری بزنین. طبیعت بکر و اب و هوای بی نظیر منتظر شماست.

یکی از راه های مناسب و مقرون به صرفه همه جای دنیا سفر با اتوبوس هست. در ایام نوروز هم افراد زیادی این گزینه رو برای خودشون انتخاب میکنن. برای سفر با اتوبوس به کرمانشاه، می تونین بلیط اتوبوس کرمانشاه رو به آسانی و به صورت اینترنتی از سامانه سفر724 بخرین. برای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز نیازی نیست روز های آخر و زمان اوج ترافیک شهر، خودتون رو به پایانه و یا شرکت های مسافربری برسونین. با داشتن اینترنت، گوشی موبایل یا کامپیوتر و یه کارت بانکی با رمز دوم به اسونی میتونین بلیط اتوبوس اینترنتی بخرین.

خرید بلیط اتوبوس در ایام نوروز 97 هیچ افزایش قیمیت نداشته و این موضوع میتونه در کاهش هزینه های شما کمک زیادی بکنه.