پارک بزرگ آلتین با مساحتی نزدیک به 64 در منطقه آلتین داغ و در مسیر فرودگاه آنکارا قرار دارد. پارک آلتین در سال 1985 افتتاح شد. در این پارک برنامه های فرهنگی زیادی برگزار می شود و سالن ورزشی سرپوشیده بزرگی نیز دارد که با ظرفیت هزار نفر تماشاچی میزبان مسابقات ورزش های بسکتبال، والیبال و هندبال می باشد. 

استخر شنای سرپوشیده استاندارد پارک آلتین با طول ۵۰متر بسیار معروف است. آمفی تئاتر داخل پارک، ظرفیت پنج هزار نفر را دارد. این پارک، چندین رستوران، باغ گیاهشناسی، باغ پرندگان، شهربازی، محلی برای پیکنیک و ماشین های کوچک دارد. مرکز علوم فزا گورسی (Feza Giirsey Science Center)، به بازدید کنندگان این امکان را میدهد که با کار کردن با وسایل بازی الکتریکی در مورد اعضای بدن و فضا اطلاعات کسب کنند.

با سفر زمینی به آنکارا (ترکیه) می توانید از منظره های زیبایی که در مسیر وجود دارد بیشترین لذت را ببرید. هزینه های خود را کاهش دهید و با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس آنکارا ترکیه نیز می توانید برنامه ریزی آسانی قبل از سفر داشته باشید. خرید بلیط اتوبوس آنکارا از سامانه سفر724 برای کسانی که قصد سفر زمینی با اتوبوس به آنکارا را دارند فراهم شده است. کافیست وارد سامانه شده و مبداء و مقصد خود را وارد کنید. بلیط اتوبوس در عرض چند دقیقه به گوشی شما ارسال خواهد شد. 

در حال حاضر بلیط اتوبوس از شهر تهران به شهر آنکارا در سامانه سفر724 برای مسافران موجود می باشد.