سرزمین عجایب تهران در بالاترین طبقات یکی از مراکز خرید غرب تهران قرار گرفته که انکانات نسبتا خوبی داره و با توجه به محدود بودن شهرهای بازی و سرزمین عجایب تهران، همیشه شلوغه.

مرکز خرید تیرازه در بزرگراه اشرفی اصفهانی قرار داره و یک مرکز خرید بزرگ در 4 طبقه هست که از مغازه ها و مارک های معروف زیادی تشکیل شده. کافی شاپ و رستوران های زیاد در کنار شهر بازی سرزمین عجایب تنوعی به این مجتمع تجاری دادن و باعث شدن خانواده ها به این مکان علاقمند بشن و ساعاتی رو به تفریح و خرید تو این مجتمع مشغول باشن.

سرزمین عجایب یا واندرلند تهران در فضایی حدود 4000 متر، وسایل و امکانات تفریح و بازی برای سنین مختلفی رو داره. اگه فرزند شما بین 3 تا 6 سال هست میتونین بازی هایی مثل خلبان کوچولو، سفردریایی، ماشین فرفره و اطاق بازی و سرسره کودکان رو بهش پیشنهاد بدین تا با این بازی های متناسب با سنش سرگرم بشه. ولی اگر کمی بزرگترهیتن میتونین  از بازیهایی مثل ماشین یا موتور کوبنده، بولینگ کوچک یا شترسواری لذت ببرن.

بازی های کامپیوتری سرزمین عجایب تهران به قدری تنوع داره و سرگرم کننده هست که تو انتخاب میمونین کدوم یکی رو انتخاب کنین.

یکی از بخش های جالب سرزمین عجایب تهران، شبیه ساز هواپیماست. اطاقکی که شبیه هواپیما طراحی شده و شما داخل اون میشینید و درش بسته میشه و شما میتونین با حرکت دسته هواپیما اتاقک رو در جهات مختلف حرکت بدین.

رام کردن بوفالوی وحشی سرزمین عجایب کار سختیه. سفینه گردان هم برای بزرگ تر ها طراحی شده و بچه ها اجازه ندارن سوار اون بشن. سرزمین عجایب تهران به سالن بولینگ هم مجهزه که وقتی با دوستان یا فامیل به تفریح تو این مجتمع میرین، میتونین ساعاتی هم به بازی بولینگ اختصاص بدین.

برای ورود به سرزمین عجایب تهران باید کارت اعتباری تهیه کنین. این کارت رو قبل از وارد شدن و جلوی درب ورود از میفروشن. به جز سالن بولینگ، بقیه قسمت ها میتونین از این کارت استفاده کنین. هر بار که ازش استفاده میکنین مبلغی از کارت شما کسر میشه.

محل گریم کودک، باجه فروش لوازم شعبده بازی، اطاقک عکسبرداری فوری و اتاق تولد کودک از بخش های دیگه ای هست که باعث جذابیت بیشتر و سرگرمی بچه ها و بزرگترها میشه

آدرس: فلکه دوم صادقیه- بلوار اشرفی اصفهانی-  قبل از پل شهید همت- مرکز خرید تیراژه

تلفن: ۴۴۴۹۴۲۳۳- ۴۴۴۹۱۷۲۳