چند سالی است که جشنواره ملی برند محبوب مصرف‌کنندگان به منظور شناسایی و معرفی برترین و محبوب‌ترین برندها از دید مصرف‌کنندگان برگزار می‌شود. تمامی برندهای ایرانی فعال در حوزه‌های مختلف در این جشنواره شرکت می‌کنند. مصرف‌کنندگان و به عبارت دیگر کاربران نیز طی شرکت در نظرسنجی به کارایی برندهای ایرانی رای می‌دهند و در پایان جشنواره بهترین برند هر حوزه به عنوان برند محبوب مصرف‌کنندگان معرفی می‌شود. برای آشنایی بیش‌تر با این جشنواره تا پایان این مطلب همراه ما باشید. 

شرکت در نظرسنجی جشنواره ملی برند محبوب مصرف‌کنندگان به چه ترتیبی انجام می‌شود؟

امسال سفر ۷۲۴ نیز در جشنواره ملی برند محبوب مصرف‌کنندگان حضور دارد. بنابراین شما عزیزان همراه سفر۷۲۴ می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت برند محبوب به این سامانه رای دهید. برای آشنایی با مراحل شرکت در نظرسنجی نیز می‌توانید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. 

شرکت در نظرسنجی برند محبوب

در ابتدای کار کافی است در مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود، آدرس سایت برند محبوب را وارد کنید. در صورتی که این آدرس به درستی وارد شود به صفحه‌ای مشابه آنچه که در تصویر می‌بینید، هدایت خواهید شد. 

برند محبوب

سپس برای شرکت در نظرسنجی کافی است در این صفحه بر روی دکمه نظرسنجی کلیک کنید. با کلیک بر روی این دکمه در سایت به صفحه‌ی زیر هدایت خواهید شد. در این صفحه گروه‌های مختلفی که در این جشنواره شرکت دارند، قابل مشاهده خواهند بود. 

برند محبوب

در این مرحله اگر از قبل در سایت برند محبوب ثبت‌نام کرده‌اید و حساب کاربری دارید به راحتی می‌توانید از طریق شماره تلفن همراه خود و کد تاییدی که به این شماره ارسال می‌شود، وارد سامانه نظرسنجی شوید. اما اگر برای اولین بار است که می‌خواهید در نظرسنجی برند محبوب شرکت کنید و به سفر ۷۲۴ رای دهید، کافی است بر روی گزینه ثبت‌نام کلیک کنید و با تکمیل فرم مشخصات ثبت‌نام خود را تکمیل کنید. 

برند محبوب

تنها نکته قابل توجهی که در خصوص تکمیل این فرم وجود دارد این است که شماره تلفن همراه وارد شده حتما باید معتبر باشد. زیرا پس از تکمیل این فرم سامانه از شما می‌خواهد که یک بار دیگر شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.

برند محبوب

پس از وارد کردن مجدد شماره تلفن همراه کد تاییدی برای شما ارسال می‌شود که با وارد کردن این کد تایید وارد سامانه نظرسنجی خواهید شد. 

برند محبوب

پس وارد کردن کد تاییدی که به تلفن همراه شما ارسال شده است، سامانه شما را به صفحه‌ی اصلی نظرسنجی هدایت می‌کند. 

برند محبوب

اکنون برای رای دادن به سفر ۷۲۴ کافی است که در بین گروه‌های شرکت‌کننده در نظرسنجی گروه مربوط به سفر را جستجو کنید تا سیستم نظرسنجی نتایج جستجو را به صورت فیلتر شده در اختیار شما قرار دهد. 

برند محبوب

در این مرحله برای رای دادن به برند سفر ۷۲۴ کافی است گروه خرید آنلاین بلیط سفر را انتخاب کنید. با انتخاب این گروه به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که شامل تمامی برندهایی است که در حوزه فروش اینترنتی بلیط فعالیت دارند. اما شما برای رای دان به ما باید تنها بر روی سفر۷۲۴ کلیک کنید. 

برند محبوب

با انتخاب سفر۷۲۴ دایره نارنجی رنگی را در کنار لوگوی آن خواهید دید. سپس باید بر روی گزینه ثبت رای گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید. 

برند محبوب

پس از کلیک بر روی ثبت رای، فرمی به شکل زیر نمایش داده می‌شود که برای رای دادن به سفر۷۲۴ باید این گزینه به عنوان برندی که عمدتا از آن استفاده می‌شودُ انتخاب شود. 

برند محبوب

توجه داشته باشید که برای ثبت رای برای سفر ۷۲۴ باید همین برند را به عنوان جایگزین برند انتخاب کنید. 

برند محبوب

اکنون اگر بر روی گزینه ثبت فرم کلیک کنید به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که در آن تعداد رای‌های شما و سایر اطلاعات جشنواره در دسترس است. 

برند محبوب

شرکت در نظرسنجی برند محبوب

و اما مهمترین قسمت ماجرا...

اگر در نظرسنجی برند محبوب شرکت کردید و به سفر۷۲۴ به عنوان برند برگزیده خود رای دادید، کافی است که یک مرحله دیگر هم پیش بروید تا علاوه بر قرعه‌کشی که برند محبوب برای شرکت‌کنندگان نظر سنجی در نظر گرفته در قرعه‌کشی مخصوص سفر ۷۲۴ هم شرکت کنید. برای این منظور بر روی گزینه پروفایل کلیک کنید تا رای‌های شما در قسمت پایین صفحه نمایش داده شود. سپس از صفحه اسکرین شات بگیرید و آن را از طریق تلگرام و یا واتساپ سفر۷۲۴ به شماره ۰۹۲۰۴۱۰۱۶۲۶ برای ما ارسال کنید.

برند محبوبدر صورتی که از بین سامانه‌های فروش آنلاین بلیط فقط به سفر ۷۲۴ رای داده باشید شانس شرکت در قرعه‌کشی بسته یک ساله خرید بلیط اتوبوس سفر ۷۲۴ را پیدا می‌کنید. این جایزه برای ۴ نفر از همراهان همیشگی ما که در نظرسنجی برند محبوب به سفر ۷۲۴ رای داده باشند، در نظر گرفته شده است. پس تا دیر نشده برای شرکت در نظرسنجی اقدام کنید.