خرید بلیط اتوبوس از سفر 724 رایگان است و هیچ‌ گونه هزینه اضافی برای بلیط اتوبوس محاسبه نمی گردد و قیمت بلیط اتوبوس در خرید اینترنتی دقیقا با خرید حضوری برابر است. 

لازم به ذکر است هیچ هزینه ای اضافی هنگام خرید انلاین بلیط اتوبوس از حساب شما کسر نمی شود. شما اگر به پایانه و شرکت مسافربری مورد نظرتان، به صورت حضوری مراجعه کنید نیز همان هزینه ای را بابت بلیط اتوبوس خواهید پرداخت، که اگر به صورت اینترنتی از سامانه سفر724 خرید کنید.

تنها تفاوت خرید اینترنتی و حضوری بلیط اتوبوس از نظر هزینه این ست که در خرید حضوری شما باید هزینه ای جهت رفتن تا شرکت مسافربری بپردازید که در صورت وجود ترافیک، زمان زیادی را نیز باید صرف آن کنید. در صورتیکه در خرید اینترنتی در عرض چند دقیقه و به آسانی و بدون کوچک ترین هزینه اضافی، می توانید بلیط اتوبوس خود را خریداری کنید.

شرکت های مسافربری نیز در زمان های مختلف و با توجه به سرویس های شان، تخفیف هایی را برای مسافران در نظر می گیرند، که هنگام خرید اینترنتی بلیط اتوبوس، حتما به این موارد دقت کنید. تا در صورت اعلام تخفیف شرکت های مسافربری از ان ها استفاده کرده و بتوانید هزینه های خود را تا حدودی کاهش دهید. 

قیمت های بلیط اتوبوس را شرکت های مسافربری تعیین می کنند

لازم به ذکر است که سامانه سفر724 هیچ نقشی در تعیین قیمت های بلیط اتوبوس نداشته و قیمت ها مستقیما از طرف شرکت های مسافربری اعلام و در سامانه به فروش می رسند.