حتما برای شما هم پیش اومده که موقع خرید اینترنتی بلیط اتوبوس اطلاعات بلیط اتوبوس رو اشتباه وارد کنید. اطلاعاتی مثل زمان حرکت، تاریخ حرکت اتوبوس ویا مبداء و مقصد و گاهی هم شرکت مسافربری. گاهی اوقات هم پیش میاد که برنامه رو عوض کنین و بلیط رو خودتون کنسل کنید. 

همراه سفر724 باشید تا به همه سوالات شما در این زمینه پاسخ بدیم. البته لازم به ذکر هست شما چه بلیط اتوبوس رو اشتباه خریده باشید و چه خودتون اقدام به کنسل و تعویض کرده باشین، این تعویض و کنسلی شامل جریمه میشه. پس حتما موقع خرید بلیط اتوبوس اطلاعات رو درست وارد کنید تا به مشکل کنسلی و کسر هزینه برخورد نکنید.

بلیط اتوبوسی که آنلاین خریده ام را می توانم اینترنتی کنسل کنم؟

بله، امکان ابطال آنلاین بلیط‌های اکثر شرکت‌ها در سیستم ما فراهم شده است.از بخش استرداد بلیط اتوبوس میتوانید به راحتی بلیط خود را کنسل کنید.

چطور بلیط اتوبوسی که خریده ام را کنسل و باطل کنم؟

در صفحه اصلی سایت سفر724 از بخش استرداد بلیط می‌توانید اطلاعات بلیط اتوبوس مورد نظر را وارد کرده و به ابطال بلیط اتوبوس خود اقدام کنید.

پس از ابطال بلیط اتوبوس، چه زمانی مبلغ آن به حسابم باز خواهد گشت؟

پس از اینکه روند ابطال بلیط اتوبوس از طرف سفر724 تایید شد، مبلغ بلیط با کسر 10 درصدِ آن تا یک ساعت پیش از حرکت و 50 درصدِ آن، از یک ساعت مانده به حرکت تا زمانی که اتوبوس پایانه را ترک می‌کند؛ به حساب شما بازگردانده خواهد شد. زمان بازگردانی این مبلغ تا 72 ساعت کاری خواهد بود. پرداخت مبلغ و فرآیند استرداد به بانک‌های شما بستگی دارد و سفر724 حق هیچ‌گونه دخالتی در این امور را ندارد.

نکته: هزینه کنسلی بلیط سفرهای خارجی تابع قوانین بلیط های داخلی نبوده و شرکت های مسافربری بر اساس سیاست های داخلی شرایط کنسلی را تعیین می کنند. 

بلیط اتوبوس خریده ام اما سوار اتوبوس نشدم، آیا باز هم می‌توانم هزینه بلیط اتوبوس را پس بگیرم؟

در صورت به هم خوردن برنامه سفرتان به هر دلیلی، سفر 724 و شرکت اتوبوس‌رانی امکان استرداد بلیط اتوبوس را فراهم می‌کند. در چنین شرایطی مطابق قوانین50 درصد از مبلغ بلیط کسر می‌گردد. فراموش نکنید امکان دریافت مبلغ بلیط اتوبوس پس‌داده شده تنها تا یک هفته پس از تاریخ حرکت اتوبوس میسر است.