از معتبرترین مراکز خرید آنکارا میتوان به مرکز خرید آرمادا اشاره کرد . مرکز خرید آرمادا دارای فروشگاه های خرید لوکس با مارک های معتبر و چندین سینما، رستوران و به علاوه بیست طبقه تجاری است. این مرکز در ۱۲ کیلومتری غرب مرکز شهر آنکارا قرار دارد. مرکز خرید آرمادای آنکارادر سال ۲۰۰۳ توسط انجمن بین المللی مراکز خرید ای سی اس سی عنوان بهترین بازار خرید اروپا را گرفت .

این مرکز مربوط به سال ۲۰۰۲ می باشد که از ۱۲ سال پیش تا کنون در حال فروش محصولات مورد نیاز مشتری ها و مهمانان آنکاراست. البته سال گذشته هم این مرکز دستخوش تغییراتی مثبت شد . به دلیل استقبال مشتریان، صاحبان این مرکز خرید زمینهای اطراف آن را خریداری نمودند و مرکز خرید را بزرگتر کردند و در 19 ماه اکتبر 2013  بخش جدید مرکز خرید آرمادا را بازگشایی کردند . هم اکنون آرمادا دارای ۲۵۰ فروشگاه و بوتیک متنوع است.

این مرکز خرید در جاده ی اسکی شهر آنکارا قرار دارد و به ارائه ی سرویس و خدمات به مشتریان می پردازد.

اگر  قصد خرید از بازارهای آنکارا را دارید، حتما سری به مرکز خرید آرمادا بزنید و از مغازه های موجود در آن بازدید نمایید .

با سفر زمینی به آنکارا (ترکیه) می توانید از منظره های زیبایی که در مسیر وجود دارد بیشترین لذت را ببرید. هزینه های خود را کاهش دهید و با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس آنکارا ترکیه نیز می توانید برنامه ریزی آسانی قبل از سفر داشته باشید. خرید بلیط اتوبوس آنکارا از سامانه سفر724 برای کسانی که قصد سفر زمینی با اتوبوس به آنکارا را دارند فراهم شده است. کافیست وارد سامانه شده و مبداء و مقصد خود را وارد کنید. بلیط اتوبوس در عرض چند دقیقه به گوشی شما ارسال خواهد شد. 

در حال حاضر بلیط اتوبوس از شهر تهران به شهر آنکارا در سامانه سفر724 برای مسافران موجود می باشد.