عمارت فلوریا استانبول که در سال 1935 میلادی به منظور استفاده تفریحی مصطفی کمال آتاتورک ساخته شده بود امروزه به عنوان موزه مورد بازدید گردشگران تور استانبول قرار می گیرد این کاخ در محله فلوریا در منطقه باکرکوی قرار گرفته و علاقه مندان به راحتی می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

کاخ فلوریا که از جاذبه های گردشگری استانبول می باشد در ابتدای ساخت توسط آتاتورک برای اقامت تابستانی استفاده می شده اما بعد از مرگ او نیز این سنت ادامه یافته و به عنوان محلی برای زندگی و تفریح دیگر روسای جمهور ترکیه در فصل تابستان کاربرد داشت . آتاتورک ، آخرین بار ، 6 ماه پیش از مرگ خود در این کاخ اقامت داشت .

کاخ فلوریا که با نام عمارت دریایی آتاتورک نیز شناخته می شود T شکل بوده و دورنمای بسیار زیبائی دارد اما در هنگام غروب خورشید زیبائی و جذابیت آن دوچندان می گردد و علاقه مندان به عکاسی می توانند تصاویری جذاب از دورنمای این عمارت دریایی به ثبت رسانند .

طراحی داخلی کاخ Florya استانبول از نقاط قوت آن است چرا که در این عمارت نمونه زیبائی از طراحی قرن بیستم به چشم می خورد که می تواند برای بازدیدکنندگان جالب باشد . این عمارت که بر روی شمع های فولادی بنا شده با یک اسکله چوبی 70 متری به ساحل شنی متصل شده و زیر بنای کاخ به همراه اسکله 602 متر مربع می باشد . یک طبقه از این عمارت به یک سالن پذیرایی ، اتاق مطالعه ، اتاق خواب و حمام اختصاص داده شده است.

با سفر زمینی به استانبول (ترکیه) می توانید از منظره های زیبایی که در مسیر وجود دارد بیشترین لذت را ببرید. هزینه های خود را کاهش دهید و با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس استانبول ترکیه نیز می توانید برنامه ریزی آسانی قبل از سفر داشته باشید. خرید بلیط اتوبوس استانبول از سامانه سفر724 برای کسانی که قصد سفر زمینی با اتوبوس به استانبول را دارند فراهم شده است. کافیست وارد سامانه شده و مبداء و مقصد خود را وارد کنید. بلیط اتوبوس در عرض چند دقیقه به گوشی شما ارسال خواهد شد. 

در حال حاضر بلیط اتوبوس از تهران به استانبول در سامانه سفر724 برای مسافران موجود می باشد.