برخی از گردشگران هدفشان از سفر به استانبول دیدن بناهای تاریخی ، برخی گردش در مراکز خرید ، دیگری بازدید از موزه ها و عده ای دیگر نیز تجربه تفریحات هیجان انگیز می باشد . در این شهر تاریخی سواحل و پلاژهای متنوعی وجود دارد که در فصل بهار و تابستان می توانند به مکانی برای استراحت و تفریح گردشگران تور استانبول تبدیل گردند و با ارائه امکانات گردشگری مناسب و سرگرمی های مفرح سفری خاطره انگیز برای آنان به ارمغان آورند .

ساحل کیلیوس استانبول یکی از استراحتگاه های معروف و محبوب این شهر است که در کرانه های دریای سیاه واقع شده و تا مرکز شهر استانبول حدود 35 کیلومتر فاصله دارد . ساحل کیلیوس که از جاذبه های گردشگری استانبول به شمار می آید دارای رستوران ها ، پلاژها ، هتل ها و ریزورت های متعددی است که برای رفاه مراجعه کنندگان در این منطقه ایجاد شده اند .

 

کیلیوس که از تفرجگاه های ساحلی محبوب در سواحل شمالی استانبول است به سبب داشتن سواحل شنی زیبا ، هتل های مدرن خوب ، رستوران هایی با غذاهای خوشمزه و همچنین فعالیت ها و سرگرمی های تابستانی مانند کایتینگ و کنسرت ساحلی معروف شده است . در Kilyos استانبول گردشگران می توانند آفتاب بگیرند ، ماهیگیری کنند ، پیاده روی کرده و از زیبائی های طبیعت لذت ببرند ، در میان آب های دریای سیاه شنا کرده و تفریحاتی مهیج مانند اسکی روی آب و موج سواری را تجربه کنند .

با سفر زمینی به استانبول (ترکیه) می توانید از منظره های زیبایی که در مسیر وجود دارد بیشترین لذت را ببرید. هزینه های خود را کاهش دهید و با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس استانبول ترکیه نیز می توانید برنامه ریزی آسانی قبل از سفر داشته باشید. خرید بلیط اتوبوس استانبول از سامانه سفر724 برای کسانی که قصد سفر زمینی با اتوبوس به استانبول را دارند فراهم شده است. کافیست وارد سامانه شده و مبداء و مقصد خود را وارد کنید. بلیط اتوبوس در عرض چند دقیقه به گوشی شما ارسال خواهد شد. 

در حال حاضر بلیط اتوبوس از تهران به استانبول در سامانه سفر724 برای مسافران موجود می باشد.