پارک ماکا با استخرهای جذاب، تله کابین و گیاهان فضای دل انگیز و تماشایی را بوجود آورده و پارک ماکا را تبدیل به یکی از پارک های جذاب شهر کرده است. مسیرهای پیاده روی در پارک ماکا برای قدم زدن و دویدن و ورزش کردن در نظر گرفته شده است. همچنین مسیرهایی نیز برای حیوانات و سگ ها وجود دارد.

 وقتی وارد این پارک می شوید می توانید عده ای را ببینید که حیوانات خانگی شان را به تماشای پارک آورده اند. در پارک ماکا محیطی هم برای بازی کودکان در نظر گرفته شده است.

همچنین میتوانید از رستوران و کافه های پارک هم استفاده کنید. پارک ماکا در فصل پاییز زیبایی خیره کننده ای دارد که عکاسان زیادی را به سمت خودش جذب میکند. این پارک در محل هاربیه قرار دارد.

با سفر زمینی به استانبول (ترکیه) می توانید از منظره های زیبایی که در مسیر وجود دارد بیشترین لذت را ببرید. هزینه های خود را کاهش دهید و با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس استانبول ترکیه نیز می توانید برنامه ریزی آسانی قبل از سفر داشته باشید. خرید بلیط اتوبوس استانبول از سامانه سفر724 برای کسانی که قصد سفر زمینی با اتوبوس به استانبول را دارند فراهم شده است. کافیست وارد سامانه شده و مبداء و مقصد خود را وارد کنید. بلیط اتوبوس در عرض چند دقیقه به گوشی شما ارسال خواهد شد. 

در حال حاضر بلیط اتوبوس از تهران به استانبول در سامانه سفر724 برای مسافران موجود می باشد.