سفر۷۲۴ با هدف ارائه خدمات خرید و رزرو آنلاین بلیط اتوبوس فعالیت خود را با شرکت‌های مسافربری معتبری در سراسر کشور آغاز کرده است. این خانواده بزرگ در روزهای اخیر پذیرای شرکت رویال سفر ایرانیان رودسر شده است که در پی موفقیت‌های چشمگیر دیگر اعضا، به این مجموعه پیوسته‌اند تا علاوه بر همراهی سفر۷۲۴ از بستر خدمات فراهم شده توسط این سامانه بهره‌مند شوند.

شرکت رویال سفر ایرانیان رودسر با ارائه سرویس اتوبوس رودسرس به تهران، اصفهان، زرین‌شهر، قم، مشهد، ساوه، الوند، قزوین و شیراز همکاری خود با خانواده بزرگ سفر۷۲۴ را آغاز کرده است.

این شرکت‌‌ مسافربری معتبر با داشتن سابقه‌ای روشن در زمینه حمل‌ونقل بین شهری، فروش اینترنتی بلیط‌های‌ اتوبوس خود را از طریق سامانه سفر۷۲۴ به کاربران و مسافران ارائه می‌دهند. بنابراین کاربران می‌توانند با استفاده از بستر فراهم شده توسط سفر۷۲۴ در محیطی امن و در کمترین زمان ممکن برای تهیه بلیط اتوبوس مورد نظر خود اقدام کنند.

حفظ کیفیت در کنار سرعت و سهولت همواره از ارکان اصلی و اهداف مجموعه بزرگ سفر۷۲۴ بوده است و ارائه این خدمات نیز با همکاری شرکت‌های مسافربری معتبر امکان‌پذیر می‌باشد. شرکت‌هایی که با حضور خود در مجموعه سفر۷۲۴ از روزهای نخست فعالیت خود تا کنون، توانسته‌اند خدماتشان را در بستری مناسب و همگام با تکنولوژی روز به کاربران خود ارائه دهند.

تمامی شرکت‌های مسافربری که تاکنون به مجموعه سفر۷۲۴ پیوسته‌اند و تا به امروز همکاری مداومی با این خانواده بزرگ داشته‌اند، همواره افزایش میزان فروش بلیط اتوبوس خود را در ارتباط مستقیم با هدایت مجموعه خویش به بستر مناسب و کاربرپسندی مانند سامانه سفر۷۲۴ می‌دانند و این امر مایه مباهات و افتخار ماست.

بنابراین اگر شما همراهان همیشگی سفر۷۲۴  قصد خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از شرکت‌های مسافربری رویال سفر ایرانیان رودسر به مقصدهای ذکر شده را دارید، به راحتی می‌توانید برای تکمیل فرآیند خرید خود به سامانه سفر۷۲۴ مراجعه کنید.