شاید مسجد رستم پاشا یکی از زیباترین مساجد استانبول باشد. این مسجد جایگاه زیباترین کاشی های ایزنیک در شهر استانبول است. مطمئناً مسجد آبی باشکوه ترین مسجد استانبول است، اما در اینجا، هم در دیوارهای حیاط و هم در فضای داخلی مسجد بهترین نمونه های کاشی که با دست رنگ آمیزی شده است و به طرز باشکوهی در رنگ های آبی، قرمز و سبز نقاشی شده اند را مشاهده خواهید کرد.

مسجد رستم پاشا از نظر زیبایی و سبک کاشی کاری به کار رفته در آن، یکی از بهترین مساجد ترکیه به شمار می رود. استانبول بیش از سه هزار مسجد در دل خود جا داده است. مساجد کوچکی چون مسجد شمسی پاشا تا مساجد بزرگی چون مسجد سلطان احمد را می توان نام برد. اما با این همه تنعی که وجود دارد و انتخاب را برای گردشگر سخت میکند، می توان با بازدید از مسجد رستم پاشا با معماری بی نظیرش هم به تماشای تاریخ و هم به تماشای هنر معماری نشست.

با سفر زمینی به استانبول (ترکیه) می توانید از منظره های زیبایی که در مسیر وجود دارد بیشترین لذت را ببرید. هزینه های خود را کاهش دهید و با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس استانبول ترکیه نیز می توانید برنامه ریزی آسانی قبل از سفر داشته باشید. خرید بلیط اتوبوس استانبول از سامانه سفر724 برای کسانی که قصد سفر زمینی با اتوبوس به استانبول را دارند فراهم شده است. کافیست وارد سامانه شده و مبداء و مقصد خود را وارد کنید. بلیط اتوبوس در عرض چند دقیقه به گوشی شما ارسال خواهد شد. 

در حال حاضر بلیط اتوبوس از تهران به استانبول در سامانه سفر724 برای مسافران موجود می باشد.