سفرانبلو  یکی از شهرهای ترکیه که آمیخته ای از تاریخ و طبیعت زیباست، در استان کارابوک ترکیه و در 440 کیلومتری استانبول واقع شده  و تا مرکز استان یعنی شهر صنعتی کارابوک تنها ۱۰ کیلومتر فاصله دارد .

شهر سافرانبلو ترکیه هنوز بافت قدیمی خود را حفظ کرده است و تاکنون ۱۰۰۸ اثر تاریخی در آن به ثبت رسیده است که شامل  ۱ موزه خصوصی ، ۲۵ مسجد ، ۵ مقبره ، ۸ چشمه تاریخی ، ۵ حمام ترکی ، ۳ کاروانسراها ، ۱ برج تاریخی ساعت ، ۱ ساعت آفتابی ، پل های تاریخی قبرستان ها و صدها خانه تاریخی و …میباشد.

این شهر توسط یونسکو به عنوان یک ناحیه بین المللی فرهنگی و یکی از میراث های جهانی ثبت شده است . از مناظر طبیعی این منطقه نیز میتوان به پارک چاملیک اشاره کرد که رنگ آمیزی عجیبی از طبیعت را به نمایش گذاشته است و تراس سفرانبلو یکی از جاذبه های این منطقه است.

با سفر زمینی به استانبول (ترکیه) می توانید از منظره های زیبایی که در مسیر وجود دارد بیشترین لذت را ببرید. هزینه های خود را کاهش دهید و با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس استانبول ترکیه نیز می توانید برنامه ریزی آسانی قبل از سفر داشته باشید. خرید بلیط اتوبوس استانبول از سامانه سفر724 برای کسانی که قصد سفر زمینی با اتوبوس به استانبول را دارند فراهم شده است. کافیست وارد سامانه شده و مبداء و مقصد خود را وارد کنید. بلیط اتوبوس در عرض چند دقیقه به گوشی شما ارسال خواهد شد. 

در حال حاضر بلیط اتوبوس از تهران به استانبول در سامانه سفر724 برای مسافران موجود می باشد.