پارک اولوس استانبول جزو مکان های دوست داشتنی برای گشت و گذار به حساب می آید که بالای تپه ارتاکوی قرار دارد. شما میتوانید با عکاسی از زیبایی های این پارک، خاطره خوشی را برای خودتان ثبت کنید.

اگر از شلوغی شهر خسته شده اید، میتوانید به قدم زدن بین مناظر سرسبز پارک اولوس پناه ببرید و وسط راه برای رفع خستگی به کافه اولوس سری بزنید و یا حتی میتوانید رفتن به رستوران  را ترجیح بدهید که غذاهای لذیذی هم سرو می شود.

برای رفتن به پارک اولوس میتوانید قبل از غروب آفتاب، بساط چای و پیک نیک را آماده کنید و خودتان را به دل طبیعت اولوس بسپارید. پارک اولوس که یکی از پارک های استانبول ترکیه هست در محله اولوس واقع شده است.

با سفر زمینی به استانبول (ترکیه) می توانید از منظره های زیبایی که در مسیر وجود دارد بیشترین لذت را ببرید. هزینه های خود را کاهش دهید و با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس استانبول ترکیه نیز می توانید برنامه ریزی آسانی قبل از سفر داشته باشید. خرید بلیط اتوبوس استانبول از سامانه سفر724 برای کسانی که قصد سفر زمینی با اتوبوس به استانبول را دارند فراهم شده است. کافیست وارد سامانه شده و مبداء و مقصد خود را وارد کنید. بلیط اتوبوس در عرض چند دقیقه به گوشی شما ارسال خواهد شد. 

در حال حاضر بلیط اتوبوس از تهران به استانبول در سامانه سفر724 برای مسافران موجود می باشد.