برای استفاده از شهربازی ها به عنوان یکی از تفریحات استانبول نیاز نیست حتما در سفر به این شهر کودک به همراه خود داشته باشید چرا که این مجموعه های تفریحی مناسب تمامی رده های سنی بوده و بازی های آن ها لحظات هیجان انگیز و جالبی را برایتان رقم خواهد زد . ویا سی تما پارک استانبول در سال 2015 با رعایت تمام استانداردهای جهانی و نکات ایمنی و همچنین با استفاده از تکنولوژی های روز و جدید ساخته شده و 35 بخش تفریحی و بازی مختلف را در خود جای داده است .

همانگونه که بیان شد یکی از بخش های دیدنی مجموعه تفریحی ویا سی تما به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری استانبول ، آکواریوم ویا سی است که با طولانی ترین تونل در شهر استانبول ، طیف رنگارنگ و مختلفی از موجودات دریایی در محیط طبیعی خود را در معرض دید عموم قرار داده است . یکی از بازی های مهیج ViaSea Tema Park استانبول ترن هوایی رد فایر است .

این ترن پنجمین ترن هوایی سریع و بزرگ قاره اروپاست به گونه ای که در طی 2 ثانیه به نهایت سرعت خود یعنی 110 کیلومتر در ساعت می رسد . طول مسیر این ترن هوایی 980 متر است و در هر بار حرکت ، 12 نفر را در خود جای می دهد توجه داشته باشید که بیشترین ارتفاعی که این ترن هوایی طی می کند ، ۵۵ متر است . در این پارک یک مرکز بازی با ۷۴ بازی مختلف وجود دارد که کودکان را در کنار خانواده های سرگرم می کند . برنده شدن در این بازی ها با جوایز مختلفی همراه است . 10 خط بولینگ هم برای علاقمندان به این بازی سرگرم کننده در ویا سی تما پارک ایجاد شده است.

با سفر زمینی به استانبول (ترکیه) می توانید از منظره های زیبایی که در مسیر وجود دارد بیشترین لذت را ببرید. هزینه های خود را کاهش دهید و با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس استانبول ترکیه نیز می توانید برنامه ریزی آسانی قبل از سفر داشته باشید. خرید بلیط اتوبوس استانبول از سامانه سفر724 برای کسانی که قصد سفر زمینی با اتوبوس به استانبول را دارند فراهم شده است. کافیست وارد سامانه شده و مبداء و مقصد خود را وارد کنید. بلیط اتوبوس در عرض چند دقیقه به گوشی شما ارسال خواهد شد. 

در حال حاضر بلیط اتوبوس از تهران به استانبول در سامانه سفر724 برای مسافران موجود می باشد.