پارک ییلدیز قرن 19 میلادی ساخته شده و از وسیع ترین و بزرگ ترین پارک های شهر استانبول به حساب می آید. برای اینکه لذت بیشتری از طبیعت پارک ببرید، بهتر است در ماه آپریل یا همان اردیبهشت به تماشای این پارک بروید.

در این فصل، زیبایی پارک ییلدیز دو چندان می شود و لاله ها و شکوفه ها خودنمایی بیشتری دارند. از قسمت مرتفع پارک هم میتوانید تماشاگر کاخ ییلدیز باشید.

در واقع پارک ییلدیز بین دو کاخ عثمانی ییلدیز و جیراگان قرار گرفته است. یعنی با یک تیر دو نشان میتوانید بزنید. علاوه بر تماشای فضای سرسبز و جذاب پارک ییلدیز میتوانید از کاخ های ییلدیز و جیراگان هم دیدن کنید و برای خودتان گردش شاد و خاصی را رقم بزنید. این پارک در محله ییلدیز قرار گرفته است.

با سفر زمینی به استانبول (ترکیه) می توانید از منظره های زیبایی که در مسیر وجود دارد بیشترین لذت را ببرید. هزینه های خود را کاهش دهید و با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس استانبول ترکیه نیز می توانید برنامه ریزی آسانی قبل از سفر داشته باشید. خرید بلیط اتوبوس استانبول از سامانه سفر724 برای کسانی که قصد سفر زمینی با اتوبوس به استانبول را دارند فراهم شده است. کافیست وارد سامانه شده و مبداء و مقصد خود را وارد کنید. بلیط اتوبوس در عرض چند دقیقه به گوشی شما ارسال خواهد شد. 

در حال حاضر بلیط اتوبوس از تهران به استانبول در سامانه سفر724 برای مسافران موجود می باشد.