اشیاء و ابزار لوکس، خانه و ماشین های لوکس همیشه مورد توجه بوده است، چه برای سازندگان و تولید کنندگان و چه برای مردم عادی. همراه سفر724 باشید تا شما را با اتوبوس های لوکسی که آدم را به وسوسه سفر می اندازند، آشنا کنیم.

۱. اتوبوس وانتر پلاتین پلاس  The Vantare Platinum Plus

قیمت این اتوبوس لوکس 2.5 میلیون دلار آمریکا می باشد. اتوبوسی جادار و بسیار لوکس که یک تخت خواب سایز بزرگ و تلویزیون پلاسما دارد.کابینت نوشیدنی ها در آن تعبیه شده و زرق و برق شکوه آن چشم را خیره می کند.

۲. اتوبوس شاهزاده سلطان بن فهد Prince Sultan Bin Fahds

ایم اتوبوس برای یک شاهزاده طراحی شده است. سالنی بزرگ دارد که چیدمان آن کاملا سلطنتی انجام شده است. تخت های اتاق خواب بسیار لوکس هستند که در کنار تخت صندلی هایی برای نشستن تعبیه شده است.

 

۳. اتوبوس ولکانر با عملکرد موبیلVolkner Mobil Performance

داخل اتوبوس گاراژی برای پارک ماشین تعبیه شده است. اتاق های نشیمن و خواب جداگانه ای دارد. تلویزیون پلاسما و ابزار سرگرمی نیز در آن می توانید پیدا کنید.

۴. اتوبوس کانتری کوچ Country Coach Magna 630

این اتوبوس که به اختصار RV نامیده می شود مجهز به صندلی، روشویی و همچنین سشوار هست. RV با انرژی خورشیدی کار می کند. برای این منظور پنل هایی بر سقف ماشین نصب شده اند تا انرژی خورشید را به طور پیشوسته جذب کنند.

۵. اتوبوس یونیکات آمریگو بین المللی Unicat Amerigo International

این یک اتوبوس RV زمخت است که مقاومت بالایی در شرایط سخت و ناهموار دارد. ظاهر این اتوبوس شبیه کامیون زباله است اما فضای داخلی شیک و مناسبی دارد.این اتوبوس گزینه بسیار مناسبی برای مسافرت خواهد بود اگر شما مطمئن نیستید طی مسیر با چه چیزهایی مواجه خواهید شد.

سوخت این اتوبوس هم با انرژی خورشید است. مجهز به آشپزخانه، اتاق خواب و تصفیه کننده است. می توان گفت این اتوبوس برای سفرهای پرماجرا خیلی مناسب است.

۶. اتوبوس موناکو دیناستی 2015 Monaco dynasty 45P

این اتوبوس شاسی مختص جاده و موتور 600 اچ پی کامینز دارد. سقف داخلی با چراغ های ال ای دی تزئین شده است و تلویزیون کنترلی هم در آن دیده می شود. کف پوش اتوبوس از پرسلن ساخته شده و اتاق خواب ها مجهز به کمد هستند.

۷. اتوبوس The Newmar King Aire

اتوبوس لوکس درجه یک که موتور دیزلی 600 اچ پی کامینز دارد. نورپردازی زیبای این اتوبوس جذابیت آن را چند برابر کرده است. دارای یک آشپزخانه بزرگ با اتصالات نفیس است. قسمت نشیمن بسیار راحتی دارد که مجهز به روشویی و سشوار و نورهای ال ای دی هست. کف پرسلین، مبل های راحت و حمامی در اتاق خواب دارد.

۸. اتوبوس کانتری کوچ 2014 Country Coach Prevost

این اتوبوس برای سفرهای لوکس درون شهری مناسب است. اتاق این اتوبوس از استیل ضد زنگ است و فضای داخلی طراحی ظریفی دارد. سیستم نورپردازی ویژه و اتاق خوابی با حمام در آن تعبیه شده است.

۹. اتوبوس مسافرتی لوکس موتور کوچ 2015 Foretravel IH-45 Luxury Motor Coach

شاسی بسیار مناسبی برای مسافرت های طولانی دارد. مجهز به ژنراتور 20000 کیلو واتی و اتاق های متحرک است. طراحی داخلی بسیار زیبا و 4 عدد سیستم خنک کننده هوا دارد.

۱۰. اتوبوی وی آی پی The Prevost H3-45 VIP

بیشترین طول را در بین اتوبوس ها دارد. دارای بالاترین کف کابین است که باعث می شود مسافران یک نمای پانوراما را از مسیر ببینند. ماشینی محکم و قوی با نورها و طراحی داخلی زیبا.