قرن 21 این بحث سر زبون ها افتاد که چه نوع سیستمی برای حمل و نقل مناسب تر و مدرن تره. اتوبوس های معمولی مثل گری هوند، پیتر پان و مگا اتوبوس ها ویژگی های یک پارچه ای دارن که مسافرای هواپیما آرزو می کنن حداقل سیستم وای فای اون ها رو داشتن. از اتاق های کوچیک برای دراز کردن پاها و استراحت گرفته تا پریزهای برق تلاش سازندگان این اتوبوس ها هست تا بازار از دست رفته ی اتوبوسی رو دوباره به دست بیارن.

ظهور اتوبوس های لوکس

اتاقک استراحت و وای فای از امکانات مورد توجه و خوشایندی هستند. اما هیچ چی جای مسافرت فرست کلاس رو نمی تونه بگیره و این دقیقا همون چیزیه که صاحبان اتوبوس های زیر به شما اجازه انجام دادن این کارها رو میدن.

ونلین (Vonlane)

ونلین اتوبوس فرست کلاسی رو طراحی و ارائه کرده که بین مسیر های هوستون و دالاس، آستین و سن آنتونیو اون هم به مدت زیادی کار کرده.

علاوه بر صندلی های چرم راحت شما زیر پایی بسیار پهن و طویلی برای دراز کردن پاهاتون دارین، در کنار این ها می تونین از وای فای و آشپزخونه هم استفاده کنید.

لیمولاینر (Limoliner)

این اتوبوس لوکس مسافرهایی که دوست دارن با اتوبوس های لوکسی مثل لیمولاینر سفر کنن رو از بوستون به نیویورک می رسونه. میان وعده های غذایی و خوراکی و نوشیدنی هم تو این اتوبوس سرو میشه.

ردکوچ (Redcoach)

اتوبوس لوکس ردکوچ فعالیتش رو از فلوریدا شروع کرد. مسافت بین اورلاندو و میامی رو روزانه طی می کرد. برای افرادی که این مسیر رو روزانه طی می کنن بهترین گزینه برای رفتن به سر کار و لذت بردن از مسیر با این اتوبوس لوکس بود. ردکوچ ها دو نوع اتوبوس دارن: اتوبوس های فرست کلاس و بیزینس کلاس. دومی 38 تا صندلی داره و اولی 27 تا صندلی.

اگه خیلی براتون مهم نیست، گری هوند زیرپایی های اضافی هم داره و به خاطر همین میزان صندلی ها رو از 58 تا به تعداد 50 تا رسوندن. در اتوبوس 27 صندلی، مفهومی برای زیرپایی پهن و راحت وجود ندارد.

اتوبوس لوکس آمریکایی (LuxBus America)

اتوبوس لوکس آکریکایی لوس آنجلس رو به لاس وگاس وصل میکنه. اتوبوس فوق العاده لوکسی که اسباب پذیرایی رو هم برای مسافراش فراهم کرده. تو راه رفتن یا برگشت از لاس وگاس امکان دیدن فیلم هم برای مسافرها فراهم کشده. نه تنها راحتی رو تجربه می کنین، بلکه سرع بالای این اتوبوس رو هم از نزدیک میبینین.

safar724.com