سامانه فروش بلیط اتوبوس سفر 724 safar724.com

سفر724 زمانی فعالیت خود را آغاز نمود که شرکت‌های مسافربری با فناوری بیگانه بودند، فروش بلیط با روش‌های سنتی صورت می‌گرفت و عملا کامپیوتر نقشی در مناسبات آن‌ها نداشت. با همکاری و استفاده از تجارت و دانش شرکت نارین افزار رایانه، ماموریت ما با اتوماسیون شبکه فروش و پشتیبانی تعاونی مسافربری آذربایجان آغاز شد. پس از موفقیت‌آمیز بودن این تجربه در صدد گسترش آن برآمدیم. به همین دلیل با همکاری شرکت سیر و سفر اولین سامانه فروش اینترنتی بلیط را تحت عنوان SSIT را راه‌اندازی کردیم. این سامانه در سال‌هایی راه‌اندازی و توسعه پیدا کرد که در جامعه‌ی حمل و نقل اینترنت ابزاری نو پا بود و بسیاری از زیرساخت‌های فروش اینترنتی ناقص و یا در حال شکل‌گیری بود.

 اعتماد خریداران به ما و تجارب ارزشمندی که به دست آوردیم به ما کمک کرد تا ادامه‌ی مسیر را با قدرت و دانش بیشتری طی کنیم. با همکاری شرکت سهند داده پرداز ارتباط سهند، بستر فروش اینترنتی بلیط اغلب شرکت‌های اتوبوس‌رانی، طراحی و راه‌اندازی شد. اتفاقی که ما را بیش از پیش به شما نزدیک کرد.

بنابراین ما تجربه‌ای بی‌نظیر را کسب نموده‌ایم که به ما اجازه می‌دهد نیازهای مشتریان‌مان را به دقت ازریابی و پیش‌بینی کنیم و دقیق‌ترین راهکارها و برنامه‌‌ها را برای آن‌ها تدارک ببینیم. حضور ما به عنوان اولین فروشنده اینترنتی بلیط اتوبوس فرصت شناخت بسیاری از شرکت‌ها را فراهم نموده، به شکلی که اکنون با بیش از ۷۰۰ شرکت و تعاونی مسافربری برتر در سطح کشور مشغول به همکاری هستیم.

ما مفتخریم که از زمان شروع فعالیت خود بالغ بر ۷۰۰۰۰۰ نفر از هموطنان عزیز، ما را مورد اعتماد خود قرار داده‌اند. با چنین پشتوانه‌ای مجموعه‌ای از بهترین مهندسان و کارشناسان شبکه، برنامه‌نویسی، فروش، پشتیبانی و... را گرد هم آورده‌ایم تا بستری امن فراهم نماییم که در آن امکان خرید بلیط اتوبوس چه از طریق اینترنت و چه از طریق تلفن یا اپلیکیشن به ساده‌ترین شکل ممکن برسد. هدف ما این است تا شما بتوانید بدون آنکه ثانیه‌ای وقت هدر دهید در سریع‌ترین زمان ممکن سرویس دلخواه‌تان را بیابید، مشخصات کامل آن را مشاهده کنید و به سادگی بتوانید گزینه‌های پیش رویتان را با یکدیگر مقایسه نمایید.