سفر 724
پشتیبانی و فروش۰۲۱ ۵۳۸۲۶

استعلام بلیط اتوبوس

استعلام بلیط اتوبوس از سایت سفر۷۲۴ به دو روش قابل انجام است:

لطفا شماره بلیط 12 کاراکتری ( شامل رقم ،حروف و خط تیره ) خود را وارد نمایید.

پیگیری بلیط اتوبوس

در صورتی که به شماره بلیط 12 رقمی که هنگام خرید بلیط اتوبوس از سایت دریافت کرده‌اید، دسترسی دارید؛ به راحتی می‌توانید اطلاعات سفر خود را مشاهده کنید. اما اگر به شماره بلیط خود دسترسی ندارید، به سادگی می‌توانید با شماره موبایلی که با آن بلیط خریداری کرده‌اید، بلیط خود را استعلام کنید.


نکات مرتبط با رهگیری بلیط اتوبوس

  • هنگام پیگیری بلیط اتوبوس با شماره موبایل، شماره بلیط 2 خرید اخیر با تاریخ سفر برای شما پیامک می‌شود.
  • اطلاعات سفر شامل مواردی از قبیل تاریخ و ساعت حرکت، نام شرکت مسافربری، شماره صندلی، نوع اتوبوس، تاریخ خرید، مبلغ پرداخت شده، میزان تخفیف، اطلاعات مسافر، ترمینال مبدا و پایانه مقصد و شرایط استرداد بلیط اتوبوس است.
  • در صورت نیاز، امکان چاپ مجدد بلیط حتی پس از منقضی شدن زمان آن نیز، از طریق استعلام وجود دارد.
  • در استعلام بلیط اتوبوس با شماره تلفن، باید لزوما شماره موبایلی را که خرید بلیط با آن انجام شده است، وارد کنید.

سوالات متداول

هنگام استعلام بلیط باید شماره موبایلی که خرید بلیط با آن انجام شده است، وارد شود؛ در غیر این صورت استعلام بلیط امکانپذیر نخواهد بود. همچنین توجه داشته باشید که باید شماره موبایل خود را کامل (به صورت ۱۱ رقمی) و صحیح وارد کنید.

هنگام استعلام بلیط‌هایی که شماره آن‌ها تنها شامل اعداد است، باید اول عدد بزرگتر (تعداد رقم بیش‌تر) سپس خط تیره ("-") و پس از آن عدد کوچکتر (تعداد رقم کمتر) وارد شود. توجه داشته باشید در صورت جا به جا وارد کردن اعداد، استعلام بلیط از طریق سایت سفر724 امکانپذیر نخواهد بود.

استعلام بلیط با وارد کردن شماره بلیط کامل ۱۲ کاراکتری که شامل حرف، عدد و "-" است، امکانپذیر می‌باشد؛ توجه به بزرگ و کوچک بودن و ترتیب درست حروف و ارقام الزامی است.

برای سوار شدن به اتوبوس لازم است که ۳۰ دقیقه قبل از حرکت در ترمینال حضور داشته باشید. به این ترتیب می‌توانید با مراجعه به شرکت مسافربری مستقر در پایانه مبدا و ارائه شماره بلیط خود نسبت به دریافت بلیط کاغذی اقدام نمایید.